سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54692
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ارتش یمن 12 تانک سعودی را منهدم کرد
Print This Post

ارتش وکمیته‌های مردمی یمن در شدیدترین حمله خود به پایگاه‌های نظامی عربستان واقع در «جبل الردف» در جنوب عربستان ۱۲ تانک و ۴ خودروی نظامی سعودی را منهدم کردند.

ارتش یمن 12 تانک سعودی را منهدم کرد

به گزارش سلام دلفان، منابع خبری یمن اعلام کردند: ارتش وکمیته‌های مردمی یمن مواضع نظامی عربستان را با ده‌ها موشک هدف قرار دادند و جنگنده‌های سعودی نیز حملات خود را به مناطق مختلف ادامه دادند که بر اثر آن ده‌ها تن به شهادت رسیدند.

شلیک 18 موشک به مقر فرماندهی گارد مرزی عربستان در نجران

یک منبع میدانی به پایگاه الخبر، یمن گفت که ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور مقر فرماندهی گارد مرزی عربستان را با 18 موشک بومی «النجم الثاقب» هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش شدیدترین حمله ارتش یمن به موضع نظامی عربستان در پایگاه نظامی جبل الردف صورت گرفت که باعث انهدام 12 تانک، 17 دسته نظامی و 4 خودروی گشتی و 3 بولدوزر شده است و تعدادی از نظامیان سعودی نیز کشته و زخمی شدند.

خبرگزاری رسمی یمن سبأ، نیز گزارش داد که ارتش یمن پایگاه‌های الردیف، المعزاب، المفطق و مقرگارد مرزی عربستان را در نجران هدف قرار دادند. ارتش یمن همچنین پایگاه‌های العمود و الدود را با توپخانه هدف قرار داد.

شهادت 30 تن در حمله جنگنده‌های سعودی به استان «الجوف»

از سوی دیگر در حمله جنگنده‌های سعودی به گمرک حرض واقع در استان حجه 6 تن زخمی شدند. همچنین در حملات جنگنده‌های سعودی به منطقه الحزم مرکز استان الجوف دست کم 30 تن شهید و ده ها نفر دیگر زخمی شدند.

سقوط مهمترین پایگاه القاده در مأرب به دست نیروهای مردمی یمن

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مبارزه خود با عناصر گروه تروریستی القاعده و عناصر وابسته به منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن پادگان «نخلا» مهمترین پناهگاه القاعده در استان مأرب واقع در شرق یمن را به کنترل خود درآورند.

حمله عربستان با سلاح‌های ممنوعه به صنعا پیش از آغاز نشست ژنو

جنگنده‌های عربستان سعودی بامداد امروز دوشنبه نیز تنها چند ساعت پیش از آغاز گفت‌وگوهای داخلی یمن در ژنو، صنعا پایتخت یمن و الجوف را آماج حملات خود قرار دادند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار