سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54710
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » همایشی برای بزرگداشت «سران فتنه»؛ از تحریف جدید امام خمینی(ره) تا توهین به مجلس و حمله به دولت+ تصاویر
Print This Post
گزارش بزرگداشت 24 خرداد در لرستان؛

 
همایش اصلاح طلبان لرستان که به بهانه 24 خرداد برگزار شد به محفلی برای بزرگداشت فتنه گران و تحریف دوباره و جدید امام خمینی تبدیل شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از لرستان خبر، همایش اصلاح طلبان لرستان با حضور حجت الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی درحالی در خرم آباد برگزار شد که مثل همایش نخست این حزب (18 اردیبهشت ماه جاری  با حضور حسین مرعشی فتنه گر سال 88 برگزار شد) با ساختار شکنی همراه بود.

در این همایش که عسیی موسوی نماینده تندرو و افراطی اصلاحات در مجلس ششم و فعال اصلاح طلب لرستانی و محمد موسوی دیگر اصلاح طلب استان نیز به سخنرانی پرداختند بار دیگر اتهامات سنگینی را به نظام وارد کردند.

 همایش دوم اصلاح طلبان لرستان در حالی برگزار شد که این حزب که همایش نخست آن ها با حضور اندک مردم برگزار شده بود در این همایش از سراسر استان لرستان با هزینه … طرفداران خود را به مرکز استان رسانده بودند که شاید سالن محل برنامه پر شود.

IMG_7502.JPG

تحریفی جدید از امام خمینی(ره)

در این همایش تحریفی جدید از حضرت امام خمینی(ره) صورت گرفت، دوباره ادعای تقلب به نظام زده شد، به نمایندگان مجلس توهین شد و به دولت تدبیر و امید هم حمله شد تا مقدمات عبور از دولت توسط اصلاح طلبان کلید بخورد.

سخنرانان این همایش قسمت عمده ای از سخنان خود بر تعریف و تمجید از سران فتنه 88 اختصاص داده بودند و سعی در مظلوم نمایی این براندازان نظام اسلامی داشتند

منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی با توهین به شعور مردم لرستان و حمله به نظام بار دیگر ادعای تقلب را زنده کرده و اظهار داشت: در انتخابات سال 76 در استان لرستان تقلب شد و رای ها را دزدیدند.

احیای دوباره گفتمان تقلب و توهین به مردم

منتجب نیا که تلاش زیادی برای تاکید بر تقلب و زنده کردن سران فتنه با نام بردن مدام از آن ها داشت عنوان کرد: در سال 76 عده ای رای اصلاحات را ربودند.

IMG_7537.JPG

وی که سعی می کرد  روحانی را نماینده اصلاح طلبان معرفی کند گفت: آقای روحانی به عنوان یک شخص در انتخابات پیروز نشد بلکه به عنوان منادی شعارهای اصلاح‌طلبانه به پیروزی رسید و فراموش نکنیم که چه بخواهیم و چه نخواهیم، پیروزی روحانی مساوی با پیروزی اصلاح‌طلبان است.

حمله به دکتر روحانی و توهین به مجلس

منتجب نیا با انتقاد از روحانی گفت: آقای روحانی! ا مطالبات اصلاح طلبان و وعده های شما به مردم روی زمین مانده است.

قائم مقام حزب اعتماد ملی با توهین به مجلس گفت: من به نماینده گستاخ مجلس می گویم ای افراطی گرهای تند رو! دستتان در دست اختلاس گرها است؛ دلواپس ها! بی عقل ها! بی ترمزها! گستاخ ها! دلواپس، اختلاس های میلیاردی هستند!

IMG_7545.JPG

حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی فعال تندرو و افراطی اصلاح طلب نیز در این همایش گفت: امروز با شکوه و صلابت بیشتری 24 خرداد را جشن می‌گیریم چون باور داریم که 24 خرداد در امتداد 15 خرداد، سوم خرداد و به‌ویژه دوم خرداد است.

دعا برای آزادی سران فتنه

وی با حمایت از سران فتنه و دعا برای آزادی براندازان نظام اعلام کرد: فتنه گران و سران فتنه باید رفع حصر شوند

فعال اصلاح طلب گفت: «متأسفانه هنوز نسیم تغییرات به شهرستانهای استان نرسیده است و انتظار داریم تغییرات به شهرستانهای استان هم برسد».

IMG_7615.JPG

وی با اشاره به ضرورت تغییر مدیریت‌ها در تمام سطوح، افزود: از موضع تکریم و اعتدال اعلام می‌کنیم که فی‌البداهه خواستار  تغییر در کردار و نگرش مدیران  در تمام سطوح هستیم و این از مطالبات حامیان دولت و اصلاح‌طلبان است.

برنامه ریزی برای خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی

وی بیان کرد: انتخابات خبرگان رهبری و مجلس را پیش‌رو داریم و با هدف انسجام‌یابی در اردوگاه اصلاح‌طلبان برای مأیوس کردن نفوذی‌ها و اصلاح‌طلبان بدلی، فرصت‌طلبان و منفعت‌طلبان و عافیت‌طلبانی که سوء استفاده می‌کنند، گردیکدیگر آمده‌ایم.

سید عیسی موسوی نژاد فعال تندرو و افراطی اصلاح طلب نیز در این همایش عنوان کرد: ریشه انقلاب همان اصلاح‌طلبان هستند، این افراد زیربنای اصل انقلاب و پیرو امام خمینی(ره) بودند.

امام خمینی یک اصلاح طلب واقعی!

وی با بیان اینکه تفکرات اصلاح‌طلبان برگرفته از اندیشه امام خمینی(ره) است، افزود: امام خمینی(ره) یک اصلاح‌طلب واقعی بود.

IMG_7632.JPG

موسوی نژاد با حمایت از هاشمی رفسنجانی گفت: هاشمی ستون انقلاب است و عده ای میخواهند به هاشمی حمله کنند.

این صحبت های اصلاح طلب تندرو در حالی مطرح شد که در صحبت های خود اعلام نکرد که بر اساس کدام شاخصه های مکتب امام خمینی، ایشان را یک اصلاح طلب معرفی کردند؟

آیا وطن فروشی، غرب زدگی، فتنه و کودتای 76 و 88 هم که توسط اصلاح طلبان صورت گرفت در حمایت از امام خمینی بود.

 1. نویسنده دیدگاه: کواکبی
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۲۵

  با سلام و عرض ادب و احترام به خدمت دوستان اصلاح طلبم.
  اینکه تحت عنوان همایشهای اینچنینی و به گمان اینکه مردم به آنها رای داده اند، جنجال و فرافکنی کنن و آرای مردم را به سود خودشان مصادره نماین و از این فرصت بدست آمده موج سواری کنن، کاری خبط و حرکتی نسنجیده به حساب می آید، چرا که مردم فراموش نمیکنن که در گذشته همین حضرات به تاثیر پذیری از رسانه های معاند بارها مردم را به تحریم انتخابات دعوت می کردن، حال چه شده که با ژستی طلب کارانه و بعنوان قیم مردم عمل می کنن، چیزی جز سیاه نمکتیی و فرار به جلو نیست، که امید می رود دوستان اصلاح طلب با نگاهی واقع بینانه، و به دور از هر گونه جوسازی به عنوان میراث خواران آرای مردم(!!!!) در راستای تحقق شعارهای انتخاباتی شان و رفع مشکلات جامعه که حسابی مردم را کلافه کرده است گام بردارند، و صد البته فراموش نکنن که مردم به هیچ جناحی چک سفید نداده اند!!!!!! “با تشکر”

  • نویسنده دیدگاه: بهروز رشیدیانی
   خرداد ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۸

   سعدی علیه الرحمه میفرمایند:
   درشتی و نرمی به هم در به است چو فاصد که جراح و مرهم نه است
   نه مر خویشتن را فزونی نهد نه یکباره تن در مذلت دهد
   بگفتا نیک مردی کن نه چندان که گردد خیره گرگ تیز دندان

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۹

  پیام اینجانب رادرمورد اقایان رحیمی وبقائی نگذاشتی چیزی تلخ نوشته بودم

 3. نویسنده دیدگاه: یک اصلاح طلب انقلابی
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۵۹

  با سلام
  درباره مطالب بالا باید چند نکته متذکر شد لطفا حذفش نکنید
  اگر مرعشی فتنه گر می بود باید الان در زندان باشد که نیست، در نتیجه فته گر نیست.
  شما نوشتی “جمعیتی اندک”، به عکسهای خودتون دوباره نگاه کن که بعضی ها سر پا ایستاده اند چون جمعیت زیاده.
  شما نوشتید که سخنران به روحانی توهین کرده ولی متن را خواندم و اینچنین نیست.
  شما چند بار نوشتین موسوی نژاد اصلاح طلب تندرو، در حالی که هیچ موقع این واژه را برای برای تندروهای اصول گرا که برخی از آنها در اختلاس ها شریک بودند به کار نبردید.
  جمله آخرتان نشان داد که خود شما تندرو هستید شما با این جمله آخرتان به چند میلیون ایرانی که نه در اختلاس ها و نه در دزدی ها و نه در انحرافات دینی و …. شریک بودند به راحتی توهین کردید و تهمت زدید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار