سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54811
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » مهمانان دانشگاه تهران سال ها پیش دل به دریا زدند و تن خاکی خود را به موج و گرداب آن سپردند تا راه آسمان ها را از دل دریا بیابند
Print This Post
پیام 175 شهید غواص به تیم مذاکرکننده، در گفتگوی سلام دلفان با علی باقر طاهری نیا

علی باقر طاهری نیا استاد دانشگاه تهران با بیان دلنوشته ای به مقام شاخص این شهدا ابراز احساس نمود و نظر خود را پیرامون پیام این شهدا به مذاکره کنندگان هسته ای اعلام کرد.

به گزارش سلام دلفان، این روزها فضای کشور تحت تاثیر عطر بهشتی 175 شهید غواصی و خط شکنی است که پس از سال ها دوری از خانه به آغوش میهن بازگشته اند و جنب و جوشی وصف ناپذیر را در جامعه به راه انداخته اند. در این میان شخصیت های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در گفتگو با سلام دلفان،  خود را از این قافله جدا ندانسته و هر یک با پیامی نظر خود را بیان کردند.3278216_472

علی باقر طاهری نیا استاد  دانشگاه تهران با بیان دلنوشته ای به مقام شاخص این شهدا ابراز احساس نمود و نظر خود را پیرامون پیام این شهدا به مذاکره کنندگان هسته ای اعلام کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۴خرداد ۹۴ مقارن با اذان مغرب عطر بهشت در دانشگاه تهران به مشام می رسید، مسافرانی سبک بال از سفر برگشته بودندکه حاضران در برابرشان جز احساس کوچکی و شرمساری چیزی برای گفتن نداشتند. راستی شهادت زیباترین شیوه کوچ از این دنیاست چه زیبا می توان آسمانی شد و به دنیا و دنیا پرستان و دنیازدگان پشت پا زد و پا بر بال فرشتگان گذاشت و تا آسمان ها عروج نمود.
مهمانان دانشگاه تهران سال ها پیش دل به دریا زدند و تن خاکی خود را به موج و گرداب آن سپردند تا راه آسمانها را از دل دریا بیابند و اینگونه شد که مارا مدیون خود ساختند و همگان پیش سرو قامتشان سر تعظیم فرود می آورند.
راستی آنان رفتند تا بمانند و ای بسا کسان رفتند که به ظاهر مانده اند.آنان نشانشان ایمان بود و راهشان ولایتمداری و شعارشان پایمردی. الهی که راهشان پر رهرو و نشانشان پر نور و شعارشان پاینده باد.

استاد دانشگاه تهران

 1. نویسنده دیدگاه: همشهری
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۰۸

  آب خوردن ما وابسته به یاحسین است نه تحریم»،«با دستان بسته مقاومت کردید،ما با دست باز چه کردیم»، «این سند جنایت کدخداست»،«عزت قابل مذاکره نیست حتی اگر دست های ما بسته باشد»، « خون شهیدان ما قابل اکسید نیست» ، « تهدیدمان کنند، تحریمان کنند، لب تشنه جان دهیم، سازش نمی کنیم» و …

 2. نویسنده دیدگاه: حسین رضا
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۸

  بگذار ببینمش اینک که می رود
  ای اشک از چه راه تماشا گرفته ای
  زیبا و محزون بود دلنوشته دکتر طاهرنیا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار