سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54828
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » غواصان شهید یادگاران امام و دفاع مقدس و قافله ایثارگران در بزنگاه پیچ تاریخی رسیدند تا روحی تازه در کالبد ملت بدمند
Print This Post
پیام شهدای غواص به تیم مذاکرکننده در گفتگوی سلام دلفان با علی مراد زاده

علی مراد زاده جانشین معاونت سیاسی سپاه پاسداران کشور با بیان دلنوشته ای به مقام شاخص این شهدا ابراز احساس نمود و نظر خود را پیرامون پیام این شهدا به مذاکره کنندگان هسته ای اعلام کرد.

به گزارش سلام دلفان، این روزها فضای کشور تحت تاثیر عطر بهشتی ۱۷۵ شهید غواصی و خط شکنی است که پس از سال ها دوری از خانه به آغوش میهن بازگشته اند و جنب و جوشی وصف ناپذیر را در جامعه به راه انداخته اند. در این میان شخصیت های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی خود را از این قافله جدا ندانسته و هر یک با پیامی نظر خود را بیان کردند.3278216_472

علی مراد زاده جانشین معاونت سیاسی سپاه پاسداران کشور با بیان دلنوشته ای به مقام شاخص این شهدا ابراز احساس نمود و نظر خود را پیرامون پیام این شهدا به مذاکره کنندگان هسته ای اعلام کرد.

بوی شهیدان حیاتی تازه در کالبد ایران

غواصان شهید یادگاران امام و دفاع مقدس و قافله ایثارگران در بزنگاه پیچ تاریخی رسیدند تا روحی تازه در کالبد ملت بدمند، وزیدن بوی شهیدان غبارهای جهالت مدرن، مرعوب شدن، ذلت پذیری، غفلت و وادادگی را از فضای کشور می زداید، به آنان خوشامد می گوئیم، رایحه دل انگیز حضورشان را توشه راه قرار می دهیم و آنها را برای استعانت و شفاعت به درگاه الهی می بریم.
عطر روح بخش شهیدان تا کنون درخت انقلاب اسلامی را بارور ساخته است و اکنون آمده اند دست ما را بگیرند و به ما انرژی بدهند، رسیدن پیکر شهیدان اکنون نیز پیام های بزرگی از آسمان به زمین آورده اند، پیام ولایت مداری آنان که سر از پا نشناخت و با علم و یقین هستی و جوانی خویش را به فرمان امام به میدان جهاد و شهادت بردند، پیام بصیرت و دشمن شناسی و جهاد خستگی ناپذیر با دشمنان تا سر حد شهادت و جانبازی و آزادگی یعنی خون دادن و خون دل خوردن، پیام عزت و اقتدار و زیر بار ذلت نرفتن به تاسی از پیشوایان دین که مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است و طنین هیهات من الذله سالار شهیدان را در گوش جهان طنین انداز می کنند تا بیدار ها سرعت مضاعف بگیرند و خواب رفته ها بیدار شوند. پیام استقامت و تسلیم ناپذیری در برابر تمام دنیای دشمنان و ائتلاف نابرابرشان، پیام تولید قدرت و تکیه بر امدادهای الهی و ظرفیت های درونی و استعدادهای جوانان برومند ایران زمین، پیام سنت الهی پیروزی خون بر شمشیر، پیام نابودی دشمنان انقلاب اسلامی همچون صدام ملعون و فروریختن تابوی شکست ناپذیری شیطان بزرگ و نوچه های منطقه ای اش، پیام عشق بازی برای خدا به تاسی از عاشورای حسینی (ع) در آستانه ماه مبارک رمضان و ضیافت الهی.
شهیدان پیامهایی هم برای همسنگرانش دارند که خستگی در قاموس مردان خدا راه ندارد، پیام صبوری و چون شمع سوختن و ملتی را روشنی بخشیدن، پیام امید واری و دریدن پرده های تردید و نا امیدی، و هزاران پیامی که البته شنیدن شان گوش شنوا می خواهد و باید بیدار بود تا شنید و نمی توان از خود باخته ها و خواب رفته ها و مرعوب شده ها انتظار شنیدن اینگونه پیام ها را داشت. هرچند برای بیداری آنها هم باید دعا کرد و از روح ملکوتی شهیدان یاری خواست.
تاریخ دفاع مقدس و افتخارات شهیدان بی تردید پشتوانه ای مستحکم و ماندگار برای مسئولان و تیم مذاکره کننده است، و البته مذاکره کنندگان نیز بر این مهم سر تعظیم فرود می آورند و همواره از آنان یاد می کنند، با این وجود همه باید بدانند که دنیا محل گذر است، خوشا به حال آنانکه با خوشنامی و افتخار از دنیا بروند، بسیار بوده اند رجالی که افتخار خویش را در سازش با دشمن و ذلت و تسلیم جستجو کرده اند و برای همیشه ننگ و نفرت و خیانت خویش را در افکار عمومی کاشته اند و به معنای واقعی برای همیشه مرده اند و تاریخ از آنان جز بد نامی سراغ ندارد، امید است از درسها و عبرت های تاریخ پند بگیریم./علی سبزی

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    خرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۴۷

    مطلبی گویا و رسا و شنیدنی بود استفاده کردیم. تردیدی نیست تیم مذاکره کننده ما از هر سلیقه سیاسی که باشند فرزندان سیاستمدار ایران پر افتخارند و حماسه ای خواهند آفرید که در تاریخ ماندگار باشد و به مدد الهی پوزه شش غول جهان را با عنایات امام زمان و دعای ملت به خاک خواهند مالید. دعای خیر ملت و حسن ظن همه پشتوانه آنها خواهد بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار