سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54847
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » خوش آمدید 175 اسطوره ی شجاعت و گل واژه ی استقامت
Print This Post
پیام شهدای غواص به تیم مذاکرکننده در گفتگوی سلام دلفان با خداکرم غلامی

خداکرم غلامی معاون فرماندری دلفان با بیان دلنوشته ای به مقام شاخص این شهدا ابراز احساس نمود و نظر خود را پیرامون پیام این شهدا به مذاکره کنندگان هسته ای اعلام کرد.

به گزارش سلام دلفان، این روزها فضای کشور تحت تاثیر عطر بهشتی ۱۷۵ شهید غواصی و خط شکنی است که پس از سال ها دوری از خانه به آغوش میهن بازگشته اند و جنب و جوشی وصف ناپذیر را در جامعه به راه انداخته اند. در این میان شخصیت های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی خود را از این قافله جدا ندانسته و هر یک با پیامی نظر خود را بیان کردند.ghavvas-INSTAGRAM (1)

خداکرم غلامی معاون فرمانداری دلفان با بیان دلنوشته ای به مقام شاخص این شهدا ابراز احساس نمود و نظر خود را پیرامون پیام این شهدا به مذاکره کنندگان هسته ای اعلام کرد.

 

«بین اشک و لبخند مانده ایم، کوچه هایمان را آزین ببندیم یا بیرق سیاه برافرازیم؟! به همدیگر که میرسیم تبریک بگوییم یا تسلیت؟! به عنوان یک ایرانی به خود ببالیم یا شرمنده باشیم؟!

برای بازگشت غرورآفرینتان و حماسه ی همیشه ماندگاری که خلق کردید و قطعاً همواره بر لوح جان و دل ایران و ایرنانیان ثبت شده است، باید به خود و ایرانی بودنمان ببالیم و سراسر غرق غرور و سرور باشیم و برای مظلومیت و غربتتان باید سالها به سوگ نشست و بر سردر دل هایمان همواره پرچم سیاه نصب کنیم.

برای پروازتان با بالهای گشوده و رژه بر بال فرشتگان، باید تا اوج شادی و شعف پرکشید و برای دست های بسته تان باید دست به زانو و غمبار نشست، برای حیات ابدیتان در جوار رحمت ایزدی باید شاکر بود و برای زنده به گور شدنتان شاکی.

خوش آمدید 175 اسطوره ی شجاعت و گل واژه ی استقامت»

اگر کشور عزیزمان ایران سرافراز از حضور این سرداران سربلند بهره مند بود و اگر در زمینه ی مذاکرات هسته ای قصد اعلام موضع داشتند، قطعاً اگر خود در تیم مذاکره کننده و جزء یاران سردار دیپلماسی نبودند، حتماً از حامیان تیم مذاکره کننده بودند. چرا که وطن دوستی و ولایت پذیری این عزیزان بر همگان مسجل شده است و با توجه به مذاکره بر سر حقوق حقه ی ایرانیان و حمایت های پیاپی و قاطع مقام معظم رهبری از مذاکره و تیم مذاکره کننده، هیچ شکی و شبهه ای در حمایت این عزیزان از تیم مذاکره کننده نبود.

ضمناً لازم به ذکر است که اکثر اعضای تیم مذاکره کننده خود از همرزمان شهدا و افتخار آفرینان جبهه های نبرد حق علیه باطل بوده اند و ثابت کرده اند که هر جا لازم باشد برای حفظ تمامیت ارضی  کشور و حفظ و حراست از انقلاب و دستاوردهای ارزشمند آن، لباس رزم می پوشند و از جان خود نیز خواهند گذشت و هر جا لازم باشد در جبهه ی دیپلماسی و مذاکره برای احقاق حقوق مسلم کشور عزیزمان ایران از هیچ دشمنی نمی هراسند و جانانه خواهند جنگید.

 

 

  1. نویسنده دیدگاه: بسیجی
    خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۳۷

    آب خوردن ما وابسته به یاحسین است نه تحریم»،«با دستان بسته مقاومت کردید،ما با دست باز چه کردیم»، «این سند جنایت کدخداست»،«عزت قابل مذاکره نیست حتی اگر دست های ما بسته باشد»، « خون شهیدان ما قابل اکسید نیست» ، « تهدیدمان کنند، تحریمان کنند، لب تشنه جان دهیم، سازش نمی کنیم» و …

  2. نویسنده دیدگاه: ناطق
    خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۴۵

    شهداء با دست باز به سوی دشمن هجوم بردند و با دست بسته عقب ننشستند امیدواریم تیم هسته ای با دستان باز عقب نشینی نکند و به خون شهداء هم خیانت نکنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار