سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54910
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصيلان دانشگاه ها
Print This Post

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: همه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیر ماه 94 را دریافت کرده‌اند برای اعزام به خدمت سربازی خود اقدام کنند.

به گزارشسلام دلفان، این سازمان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: همه مشمولان فارغ التحصیل دوره های کاردانی، کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم تیر ماه 1394 دریافت کرده اند، برابر مفاد این اطلاعیه برای اعزم به خدمت سربازی خود اقدام کنند.

1- کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان یکم تیر ماه سال 94 است، موظف هستند روز دوشنبه مورخ 1394/4/1، در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حضور یابند.

2- اعزام کلیه مشمولان سرباز معلم ، سهمیه سال 94 در تاریخ 1394/4/1 انجام می پذیرد. این مشمولان می بایست برابر برگ های معرفی نامه صادره از سازمان وظیفه عمومی به محل های تعیین شده جهت آموزش مراجعه کنند تا پس از اتمام آموزش در وزارت آموزش و پرورش به کارگیری شوند.

3- اعزام به آموزش مشمولان نخبه، در تاریخ 1394/4/1 انجام می پذیرد، لذا این مشمولان می بایست ضمن هماهنگی با بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و اطمینان از اعزام به آموزش خود برابر برگه های معرفی نامه صادره از سازمان به محل های تعیین شده جهت آموزش مراجعه تا پس از اتمام آموزش ادامه پروژه تحقیقاتی خود را سپری کنند.

4- اعزام مشمولان هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در تاریخ 1394/5/15 انجام می پذیرد، لذا این مشمولان می بایست از مراجعه در تاریخ 1394/4/1 خودداری کنند.

براساس این گزارش، آن دسته از مشمولانی که به هر علت تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه کنند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا متذکر شد: حضور نیافتن به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.

این سازمان همچنین تاکید کرد، همه مشمولان، اوراق مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز، از جمله شناسنامه و غیره را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار