سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54912
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شرایط دریافت وام ۶ میلیونی ازدواج خانواده‌های ایثارگران
Print This Post

براساس مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار ایثارگرانی که واجد شرایط ثبت نام در سامانه ازدواج هستند، می توانند از دو برابر سقف فردی تسهیلات یعنی مبلغ ۶۰ میلیون ریال بهره مند شوند.

 به گزارش سلام دلفان، شورای پول و اعتبار در جلسه دوازدهم خردادماه سال جاری با افزایش سقف فردی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج خانواده شاهد، جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان به دو برابر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج افراد عادی موافقت کرد.

شرایط ثبت‌نام و دریافت این تسهیلات برای ایثارگران مطابق شرایط مندرج در سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و از طریق همان سامانه صورت می‌گیرد و بعد از تعیین شعبه بانک مورد نظر بانک عامل نسبت به اعطای تسهیلات یاد شده اقدام می‌کند.

در حال حاضر تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به علت کثرت تکالیف ابلاغی قرض‌الحسنه به بانک‌ها با سقف‌های فردی 30 میلیون ریال برای ازدواج اول و با ثبت نام متقاضی در موعد تعیین شده (حداکثر ‌دو سال عقد نامه‌ای) قابل اعطاست. براساس مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار ایثارگرانی که واجد شرایط ثبت نام در سامانه ازدواج هستند، می توانند از دو برابر سقف فردی تسهیلات یعنی مبلغ 60 میلیون ریال بهره مند شوند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار