سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54924
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » چند نفر یارانه نمی گیرند؟
Print This Post

آنطور که رئیس مدیریت و برنامه ریزی کابینه یازدهم اعلام کرده در خردادماه ۷۶ میلیون و ۵۷ هزار و ۴۳۰ نفر یارانه دریافت کرده‌اند که این آمار در قیاس با جمعیت ایران بیانگر تعداد یارانه بگیران است.

به گزارش سلام دلفان، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور روز قبل و در جمع خبرنگاران به بیان آماری جدید در ارتباط با تعداد یارانه بگیران در کشور پرداخت.

آنطور که نوبخت اعلام کرد در خردادماه 76 میلیون و 57 هزار و 430 نفر یارانه 45500 تومانی را دریافت کرده اند این آمار در قیاس با جمعیت کشور نشان میدهد که چه تعداد از ایرانی ها یارانه می گیرند و چه تعداد یارانه را دریافت نمی کنند.

طبق اعلام مرکز آمار جمعیت ایران تا ساعت 14:42 روز سه شنبه 26 خرداد ماه معادل 78,425,445 نفر بوده است بنابراین در جدید ترین واریز یارانه‌ای سازمان هدفمندی یارانه‌ها 2 میلیون و 368 هزار و 15 نفر یارانه دریافت نکرده اند.

این درحالی است که سخنگوی دولت سال 93 و بعد از اتمام دوره ثبت نام جدید از متقاضیان دریافت یارانه اعلام کرده بود که 2 میلیون و 400 هزار نفر از دریافت یارانه انصراف داده و حدود 73 میلیون نفر ثبت نام کرده اند.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار