سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54965
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نقشه خطرناک آمریکا برای عربستان
Print This Post

فعال رسانه‌ای مصر محکوم شدن عربستان به نسل کشی در نشست ژنو را محتمل دانست و گفت که آمریکا به روی عربستان می‌خندد اما از پشت به آن خنجر می‌‌زند.

به گزارش سلام دلفان، «توفیق عکاشه» که به مواضعش در حمایت از تجاوز عربستان و کشورهای عضو ائتلاف سعودی به یمن معروف است در اظهاراتی اوضاع در یمن را برای این کشور و همچنین عربستان خطرناک خواند و گفت: آمریکایی‌ها و غرب عربستان را به باتلاق جنگ یمن کشاندند و هم اینک آن را به ژنو بردند.

وی افزود: نشست صلح یمن در ژنو می‌تواند پرونده‌های کشتار جمعی، نسل‌کشی و جرایم غیر انسانی برای عربستان باز کند که این بسیار خطرناک است و عربستان درصدد است با پول بر نهادهای بین‌المللی سیطره داشته باشد تا در سطح بین‌المللی آن را محکوم نکنند اما ممکن است که سازمان ملل از عربستان پول بگیرد و از پشت بر او خنجر بزند.

عکاشه گفت: 90 درصد ملت یمن حتی بیش‌تر هواداران عبد ربه منصور هادی، تحولات یمن را تجاوز سعودی به خاک کشورشان می‌دانند و عربستان باید قبل از وخامت اوضاع، راهبرد خود را در یمن تغییر دهد.

این فعال رسانه‌ای مصر تاکید کرد: اکنون همه طوائف یمنی علیه ائتلاف هستند و حوادث یمن را تجاوز عربستان می‌دانند.

عکاشه با تاکید بر اینکه شاهزادگان سعودی باید در قبال بحران یمن صبر، تامل و درایت پیشه کنند، گفت: نقشه آمریکا و غربی‌ها علیه عربستان بسیار بزرگ است، آمریکایی‌ها به روی سعودی‌ها می‌خندند اما از پشت به آن خنجر می‌زنند.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار