سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5498
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۱
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » باید تلاش کنیم کارایی نظام اسلامی را در عرصه اقتصادی نیز به رخ جهانیان بکشیم
Print This Post
فرمانده سپاه ناحیه دلفان:
به گزارش سرویس اقتصادی سلام دلفان، فرمانده سپاه ناحیه دلفان چهارشنبه شب در نشست عاشقان ولایت که از سوی بسیج اصناف اتحادیه کتاب فروشان ، عکاسان و رایانه دلفان در ...

به گزارش سرویس اقتصادی سلام دلفان، فرمانده سپاه ناحیه دلفان چهارشنبه شب در نشست عاشقان ولایت که از سوی بسیج اصناف اتحادیه کتاب فروشان ، عکاسان و رایانه دلفان در مسجد جامع برگزار شد به تحریم‌های دشمنان علیه ایران اشاره کرد و اظهار داشت: هدف‌گذاری‌های دشمنان برای تحریم‌های اقتصادی به علت شکست آنها در عرصه های گوناگون نظامی و فرهنگی است.

سرهنگ پاسدار حسین محمدی با تشریح مولفه های اقتصاد مقاومتی به تبیین نقش مردم و مسولان در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی پرداخت.

سرهنگ محمدی با تاکید بر لزوم توجه به منویات مقام معظم رهبری و در دستورکار قرار گرفتن اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: باید از تحریم‌ها نهایت استفاده را ببریم و از آنها به عنوان فرصتی برای پیشرفت کشور استفاده کنیم تا بتوانیم قدرت کشور و نیز کارایی نظام اسلامی را در عرصه اقتصادی نیز به رخ جهانیان بکشیم.

ایشان افزود: در چند سال اخیر مقام معظم رهبری بحث توجه جدی به اقتصاد را مطرح نموده که نشان از آینده نگری ایشان دارد.

وی با بیان اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید عزم عمومی ایجاد شود، تاکید کردند: باید کاهش مصرف در مردم نیز نهادینه شود و به سمت اصلاح الگوی مصرف حرکت کنیم.

ایشان خاطر نشان ساخت: از مولفه های مهم اقتصاد مقاومتی مردمی کردن اقتصاد است که باید مورد توجه قرار بگیرد .

  1. نویسنده دیدگاه: متعجب
    فروردین ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۴۶

    این نیزت خیلی جای بحث داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار