سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55222
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » راه اندازی مجمع خیرین سلامت در دلفان
Print This Post

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان با اشاره به آغاز فعالیت رسمی دفتر خیرین سلامت این شهرستان گفت: این مجمع با هدف جذب و مشارکت خیرین در امور بهداشت و سلامت راه اندازی شده است.

مجمع خیرین سلامت

به گزارش سلام دلفان، عبدالحسین مراد پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه شهرستان دلفان یکی از شهرستانهای کمتر توسعه یافته استان لرستان به شمار می رود اظهار داشت: با توجه به این وضعیت ایجاد دفتر خیرین سلامت امری بسیار ضروری به نظر می رسد و امیدواریم با جذب خیرین نیک اندیش شهرستان گام های اساسی در راستای بالابردن سطح ارتقا بهداشت و درمان در تمامی زمینه ها باشیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر این شهرستان دارای ۷۷ خانه بهداشت روستایی است اظهار داشت: تعدادی از روستاهای این شهرستان فاقد خانه بهداشت بوده که امیدواریم با مشارکت خیرین استان و خارج از استان با توجه به اهمیت بالای سلامت در جامعه به ویژه در مناطق محروم بتوانیم شاهد ساخت مراکز بهداشتی درمانی بیشتری در این روستاها باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دلفان همچنین با اشاره به اینکه خیرین در قسمت های مختلف آموزشی و … اقدامات چشمگیری را انجام داده اند افزود: به طور حتم خیرین نیک اندیش با در نظر گرفتن محرومیت این شهرستان نگاه ویژه ای به این منطقه داشته و امیدواریم شاهد تحول عظیمی در این حوزه باشیم.

مراد پور ادامه داد: همياري در احداث، تكميل، ترميم و تجهيز مراكز بهداشتي و درماني كمك به نيازمندان  و بیماران تأمين تجهيزات و پروتزهاي لازم، تقويت و توسعه برنامه هاي مددكاري از دیگر اهداف و و ظایف دفتر خیرین سلامت است.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    تیر ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۲

    کار بسیار خوبیست جا دارد از تجربیات آقای علی رستمیان مدیر کل سابق مجمع خیرین سلامت استان تهران در این زمینه استفاده شود

  2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    تیر ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۲۲

    گرداننده ی محترم سایت از جنابعالی لنت می رود که بعنوان قشر فرهنگی و فرهیخته شهرستان شناخته می شوید سلسله مراتب را رعایت نمایید.آقای مردا پور سرپرست شبکه بهداشت هستند نه رئیس. بهتر است اصلاح بفرمایید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار