سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55223
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سفير سوئد در راه لرستان
Print This Post

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد گفت: عصر امروز شنبه سی‌ام خردادماه به دعوت اتاق خرم‌آباد سفیر سوئد وارد خرم‌آباد می‌شود.

پيتر تيلر سفير سوئد

به گزارش سلام دلفان، حسین سلاح‌ورزی با اعلام این خبر اظهار داشت: برنامه‌های مختلفی برای سفر دو روزه‌ی “پیتر تیلر” در نظر گرفته شده است.
وی ملاقات با نماینده‌ی ولی فقیه در لرستان یکی از برنامه‌های “تیلر” است، افزود: دیدار با استاندار لرستان و همچنین معاون برنامه‌ریزی وی نیز از جمله‌ برنامه‌هایی است که تدارک دیده شده است.
سلاح‌ورزی با اعلام این که سفیر سوئد در ایران از شرکت پتروشیمی خرم آباد بازدید می‌کند، تصریح کرد: دیدار با شهردار خرم‌آباد و همچنین رییس دانشگاه لرستان نیز از دیگر برنامه‌های است که برای سفر دو روزه‌ی “پیتر تیلر” به لرستان در نظر گرفته شده است.
رییس پارلمان بخش خصوصی لرستان با اشاره به این که نشست مشترک و تخصصی سفیر و مشاور ارشد اقتصادی سفارت سوئد با نمایندگان بخش خصوصی  لرستان در محل اتاق بازرگانی خرم‌آباد صورت می‌گیرد، عنوان داشت: بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان نیز از جمله برنامه‌هایی است که به انجام خواهد رسید.
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد بیان داشت: روز سه‌شنبه با پایان یافتن برنامه‌های سفر، “پیتر تیلر” خرم‌آباد را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.
منبع: روابط عمومي اتاق خرم‌آباد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار