سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55229
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » نبود درآمد و کمبود اعتبارات از مشکلات شهرداری نورآباد
Print This Post
محمد حسین ستاری:

شهردار جدید نورآباد مرکز شهرستان دلفان نبود درآمد پایدار ، کمبود اعتبارات، وجود طرحهای نیمه تمام و نیروی انسانی مازاد و کمبود تجهیزات و ماشین آلات را از مهمترین مشکلات این شهرداری عنوان کرد.

DSC01640به گزارش سلام دلفان، محمدحسین ستاری افزود: فصل کاری در نورآباد به سبب سردسیر بودن منطقه بسیار کوتاه است که در صورت عدم اختصاص به موقع بودجه به این شهرداری امکان تحقق برنامه ها وجود ندارد.به گفته وی شهرداری نورآباد بیش از 37 میلیارد ریال بدهی دارد که عمده این بدهی به پیمانکاران عمرانی است و به سبب نبود درآمد کافی در سال جاری و اعتبارات کم دولتی این شهرداری توان پرداخت این بدهی ها را ندارد.

شهردار نورآباد خاطر نشان کرد : در عین حال شهرداری بیش از 175 میلیارد ریال از ادارات و شهروندان شهرستان دلفان طلب دارد که 155 میلیارد ریال آن از ادارات و 20 میلیارد ریال دیگر مربوط به شهروندان نورآبادی است.

ستاری بیان داشت : پرداخت این بدهی به شهرداری نورآباد نقش عمده ای در افزایش فعالیت های عمرانی ،افزایش خدمات رفاهی ،خدماتی و حل مشکلات شهرداری خواهد داشت .

شهردار نورآباد توجه ویژه مسوولان استانی به شهرداری نورآباد را ضروری خواند و گفت : این شهرداری منبع درآمد ثابتی ندارد و تنها منبع درآمد شهرداری نورآباد عوارض شهروندان است.

ستاری اضافه کرد: این درحالی است که سرانه درآمد شهروندان نورآبادی از میانگین استانی و کشوری کمتر است.

منبع : ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: ربیع صادقی
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۴۲

  انتصاب به حق وشایسته ی جنابعالی درپست شهردارشهرستان نورآبادراتبریک عرض می نمایم وازخداوندمنان برای شماآرزوی موفقیت وسربلندی رادارم .ربیع صادقی

 2. نویسنده دیدگاه: دوستدار دلفان
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۲

  دکتر جان
  بذار جوهر حکم ت خشک بشه بعد بگو پول و …. نداریم کار نکرده میگی هیچی نیست عجب سیاستی؟؟؟؟؟؟

 3. نویسنده دیدگاه: اهالی محله
  تیر ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۱

  باسلام خدمت جناب اقای ستاری ضمن تبریک مجددخدمت جنابعالی وآرزوی موفقیت برای شما وهمکارن محترمتان .کوچه صدف 6(فازدوم فرهنگیان )نیاز به پله گذاری داردکه ترددفعلی آن بسیار مشکل است و خطرآفرین .ازشما تقا ضاداریم که پله های آن را از همین سنگهای کوه خودمان وبدون هیچ گونه تزئینی انجام دهید ازشما ممنون می شویم باتشکر اهالی کوچه صدف 6

 4. نویسنده دیدگاه: همشهری
  تیر ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۳

  آقایان شورای شهر و شهردار زیبایی پارک چمران به رودخانه بغل دستش بود به جای اینکه با یک بند بتونی یک دریاچه کوچک وزیبا می ساختی چرا با یک دیوار بتونی نمای رودخانه را محصور کردی آقایان بیسواد یک سری به زیباکنار خرم آباد بزنید وعبرت بگیرید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار