سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55518
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » کشف کارگاه غیر‌مجاز تولید تنباکو با فضولات حيواني در خرم‌آباد
Print This Post

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از کشف یک واحد کارگاه غیرمجاز تولید تنباکو در اطراف شهر خرم آباد خبر داد.

کشف کارگاه غیر‌مجاز تولید تنباکو با پهن حيواني در خرم‌آبادبه گزارش سلام دلفان، قدرت‌الله ولدی گفت: بر اساس گزارش‌های مردمی و در راستای طرح نظارتی ماه مبارک رمضان، بازرسان ویژه سازمان به محل گزارش شده مراجعه و این کارگاه متخلف را شناسایی کردند.

وی افزود: دو فرد خاطی فعال در این کارگاه تنباکو میوه‌ای را به صورت غیرقانونی و غیربهداشتی و با استفاده از فضولات حیوانی تهیه می‌کرده و در بازار استان توزیع می‌کردند.
وی اظهار داشت: افراد سود‌جو دراین کارگاه تنباکوهای خشک و کپک‌زده را با سبزی خردکن ریز و با کود و پهن حیوانی مخلوط و سپس با استفاده از اسانس‌ها و افزودنی‌های عطری بسته‌بندی و روانه بازار مصرف کرده بودند‌.
وی گفت: در بازرسی از این کارگاه 166کیلو‌گرم تنباکوی میوه‌ای غیرمجاز وغیر بهداشتی، 120 کیلو‌گرم تنباکوی خیس خورده کپک‌زده و 31 بطری یک و نیم لیتری اسانس میوه‌ای غیرمجاز برای تهیه تنباکوی میوه‌ای، کشف وضبط شد.
به گفته ولدی با توجه به این که دو فرد خاطی متواری شده‌اند مراتب به دستگاه‌های قضایی به منظور دستگیری این افراد اعلام شده است.
وی با قدردانی از گزارش‌های مردمی در خصوص این واحد متخلف گفت: مردم هر گونه تخلف واحدهای صنفی از قبیل قاچاق، کم‌فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و یا ارائه فاکتور و عدم رعایت اصول بهداشتی را با شماره 124 در میان بگذارند.
منبع:یافته

  1. نویسنده دیدگاه: ددد
    تیر ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۰۱

    لطفا زیادبهش سخت نگیرید دود دود است حالا می خواد دود چوب باشه یا پِهِنِ …. کسی که به خودش وخانواده خوش رحم نمی کنه باید هم این بلا را به سرش بیاری . این افراد راباید تشویق کرد. آفرین بر رییس این کارخانه .بی زحمت کار گر نمی خوای ؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار