سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55561
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تنور نقل و انتقالات داغ شد
Print This Post

در حالی که چند روز از نقل و انتقالات لیگ برتر گذشته بود، فوتبالدوستان منتظر این بودند تا تیم های فعالیت خود را برای جذب بازیکن آغاز کنند.

به گزارش سلام دلفان،  امروزه تیم ها فعالیت بیشتری در نقل و انتقالات داشتند و با جذب بازیکنان موردنظر خود تنور نقل و انتقالات را داغ کردند.

سایپای البرز
بعد از اینکه روز گذشته سایپا وحید اسماعیل بیگی را جذب کرد، نارنجی پوشان امروز هم با جذب دو بازیکن سابق پرسپولیس نشان دادند برای فصل آینده مصمم تر از تیم های دیگر هستند. مجید جلالی امروز بعد از توافق با غلامرضا رضایی و رضا نوروزی دو مهاجم سابق پرسپولیس را به جمع شاگردان خود اضافه کرد.

استقلال تهران
در استقلال هم آبی پوشان با جذب جابر انصاری و توافق اولیه با میثم مجیدی به دنبال حضور امین حاج محمدی در ترکیب خود هستند.

استقلال در عین حال منتظر آندرانیک تیموریان و مهدی رحمتی نیز می باشد تا اینگونه تیمی قدرتمند را مهیای لیگ پانزدهم کند.

پرسپولیس
در پرسپولیس اما اوضاع متفاوت است؛ مسوولان این تیم در حال حاضر به دنبال رایزنی با مهره های مورد نظر خود هستند و تاکنون با بازیکنی به توافق قطعی نرسیدند.

نفت تهران
نفت تهران نیز با خرید سانتوس یکی از مدافعان برتر لیگ را در ترکیب خود می بیند و البته منصوریان که تیمش را در جمع هشت تیم برتر آسیا می بیند مسلما اکنون به دنبال تیم قدرتمندتری برای فصل آینده است.

باید دید طی روزهای آینده نقل و انتقالات لیگ برتر به چه صورت پیش خواهد رفت و تیم ها برای حضور در لیگ پانزدهم چگونه خود را مهیا می کنند.

منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار