سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55582
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » شهرک صنوف مزاحم در شهرستان دلفان ایجاد می‌شود
Print This Post
معاون استاندار لرستان 

معاون استاندار لرستان گفت: صنایع آلاینده شهرستان دلفان در یک بازده زمانی ۶ ماهه به خارج از شهر انتقال می‌یابد.

صنوف آلاینده به گزارش سلام دلفان،محمد اصلانی  اظهار داشت: در جلسه امور زیربنایی و شهرسازی خرم‌آباد بحث افزایش تراکم سطح شهر خرم‌آباد که طرح جامعه آن قبلاً توسط مشاور تهیه‌شده بود مجدد توسط مشاور دیگری موردبازنگری قرار گرفت.

وی افزود: در این کارگروه پیشنهادات مربوطه مطرح و نظرات کارشناسی مختلفی ارائه شد که نهایتاً به این جمع‌بندی رسیدیم که چنانچه شورای عالی معماری شهرسازی مصوبات کارگروه زیر بنایی را که البته باید به تأیید شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان نیز برسد به تصویب برساند در آینده می‌توانیم دغدغه خاطر اکثر شهروندانی که نسبت به افزایش تراکم و سطح اشغال معترض بودند برطرف کنیم.

معاون عمرانی استاندار لرستان عنوان کرد: در صورت تصویب این طرح 67 درصد خواسته‌های متقاضیان محقق می‌شود برای مثال اگر قبلاً کسی درخواست ساخت ساختمان چهار طبقه داشت مجوز سه‌طبقه بیشتر داده نمی‌شد و یا با درخواست شش طبقه فقط به چهار طبقه مجوز داده می‌شد که اکنون با این بازنگری رویکرد جدید و تصویب شورای عالی معماری دریچه جدیدی در ساخت‌وساز شهر خرم‌آباد اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه انتقال صنایع آلاینده و مزاحم شهرستان دلفان نیز مطرح شد، گفت:  مصوب شد تا در یک بازده زمانی شش ماهه بخش خصوصی به این عرصه ورود پیدا کند.

اصلانی خاطرنشان کرد: امیدواریم با ایجاد شهرک صنوف مزاحم بتوانیم کلیه مشاغلی که در داخل شهر دلفان موجب مزاحمت و آلایندگی هستند به خارج از شهر انتقال یابد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار