سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55643
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » درمانگاه تخصصی بیمارستان دلفان راه‌اندازی می‌شود
Print This Post
رئیس شبکه بهداشت دلفان

رئیس شبکه بهداشت دلفان گفت: برای راه‌اندازی درمانگاه تخصصی بیمارستان دلفان اعتباری پیش‌بینی‌شده که به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

درمانگاه

به گزارش سلام دلفان، عبدالحسین مراد پور اظهار داشت: خردادماه 94 در جریان سفر استاندار لرستان به شهرستان دلفان و بازدید از تنها بیمارستان این شهرستان جسله اضطراری برای بررسی و رفع مشکلات این بیمارستان تشکیل شد.

وی به اشاره به اینکه در این جلسه مصوب شد تا مشکلات این بیمارستان در بازده زمانی شش‌ماهه برطرف شود، افزود: در حال حاضر سقف این بیمارستان که مشکلات جدی داشت ترمیم‌شده است.

رئیس شبکه بهداشت دلفان بابیان اینکه محوطه و پارکینگ بیمارستان ابن‌سینا آسفالت شده، عنوان کرد: فضای سبز بیمارستان وضعیت نامناسبی داشت که در حال حاضر بخشی از آن ترمیم‌شده است.

وی با اشاره به اینکه استارت کار محوطه‌سازی این بیمارستان زده شد و پس از تخریب بازسازی می‌شود، گفت: برای زیباسازی نمای بیمارستان ابن‌سینا، ستون‌های آن تخریب‌شده و به‌زودی کار ساخت آن آغاز می‌شود.

مراد پور بابیان اینکه ساختمان درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دلفان تکمیل‌شده است، اظهار داشت: دانشگاه علوم‌پزشکی برای تجهیز این درمانگاه در حال اقدام است.

وی خاطرنشان کرد: جهت ارائه خدمات تخصصی به بیماران این شهرستان درمانگاه تخصصی بیمارستان ابن‌سینا راه اندازی می‌شود که در این راستا اعتباری پیش‌بینی‌شده و به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

منبع: تسنیم

 1. نویسنده دیدگاه: علی
  تیر ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۱

  آزمون استخدامی برا نوذاباد سهمیه در نظر نگرفتید انوقت درمانگاه میسازید….. دستتون ….

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  تیر ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۵۰

  گرداننده محترم سایت لطفا رعایت فرمایید عبدالحسین مردا پور سرپرست شبکه است نه رئیس شبکه سلسله مراتب را رعایت کنید لطفا

  • نویسنده دیدگاه: salambrmahdi2580
   تیر ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۳

   سلام، مخاطب گرامی منبع مطلب سایت دیگری است که ذکر شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار