سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55643
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » درمانگاه تخصصی بیمارستان دلفان راه‌اندازی می‌شود
Print This Post
رئیس شبکه بهداشت دلفان

رئیس شبکه بهداشت دلفان گفت: برای راه‌اندازی درمانگاه تخصصی بیمارستان دلفان اعتباری پیش‌بینی‌شده که به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

درمانگاه

به گزارش سلام دلفان، عبدالحسین مراد پور اظهار داشت: خردادماه 94 در جریان سفر استاندار لرستان به شهرستان دلفان و بازدید از تنها بیمارستان این شهرستان جسله اضطراری برای بررسی و رفع مشکلات این بیمارستان تشکیل شد.

وی به اشاره به اینکه در این جلسه مصوب شد تا مشکلات این بیمارستان در بازده زمانی شش‌ماهه برطرف شود، افزود: در حال حاضر سقف این بیمارستان که مشکلات جدی داشت ترمیم‌شده است.

رئیس شبکه بهداشت دلفان بابیان اینکه محوطه و پارکینگ بیمارستان ابن‌سینا آسفالت شده، عنوان کرد: فضای سبز بیمارستان وضعیت نامناسبی داشت که در حال حاضر بخشی از آن ترمیم‌شده است.

وی با اشاره به اینکه استارت کار محوطه‌سازی این بیمارستان زده شد و پس از تخریب بازسازی می‌شود، گفت: برای زیباسازی نمای بیمارستان ابن‌سینا، ستون‌های آن تخریب‌شده و به‌زودی کار ساخت آن آغاز می‌شود.

مراد پور بابیان اینکه ساختمان درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دلفان تکمیل‌شده است، اظهار داشت: دانشگاه علوم‌پزشکی برای تجهیز این درمانگاه در حال اقدام است.

وی خاطرنشان کرد: جهت ارائه خدمات تخصصی به بیماران این شهرستان درمانگاه تخصصی بیمارستان ابن‌سینا راه اندازی می‌شود که در این راستا اعتباری پیش‌بینی‌شده و به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

منبع: تسنیم

 1. نویسنده دیدگاه: علی
  تیر ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۱

  آزمون استخدامی برا نوذاباد سهمیه در نظر نگرفتید انوقت درمانگاه میسازید….. دستتون ….

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  تیر ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۵۰

  گرداننده محترم سایت لطفا رعایت فرمایید عبدالحسین مردا پور سرپرست شبکه است نه رئیس شبکه سلسله مراتب را رعایت کنید لطفا

  • نویسنده دیدگاه: salambrmahdi2580
   تیر ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۳

   سلام، مخاطب گرامی منبع مطلب سایت دیگری است که ذکر شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
آخرین مطالب
رفتن به نوارابزار