سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55647
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر »   عملیات ساخت درب‌های حرمین عسکریین (ع) در لرستان آغاز شد/ مشارکت مردم استان در ساخت صحن مطهر حضرت زهرا(س)
Print This Post
«ساخت درب ورودی سرداب مقدس امام زمان (عج) در لرستان »

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات بروجرد گفت: عملیات ساخت درب حرمین عسکریین در پادگان امام حسین (ع) در سپاه لرستان آغاز شده است که چند کیلو طلا، مس و نقره از جمله موارد موردنیاز برای تکمیل این درب‌ها است.

عملیات ساخت درب‌های حرمین عسکریین (ع) در لرستان آغاز شد/ مشارکت مردم استان در ساخت صحن مطهر حضرت زهرا(س)

به گزارش سلام دلفان، عبدالحمید گودرزی عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: ساخت درب های ورودی حرمین عسکریین و ساخت درب ورودی سرداب مقدس امام زمان (عج) از جمله مأموریت‌هایی است که به ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان واگذار شده است.

وی افزود: عملیات ساخت این درب‌ها در پادگان امام حسین (ع) در سپاه لرستان آغاز شده است که چند کیلو طلا، مس و نقره از جمله موارد موردنیاز برای تکمیل این درب‌ها است.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات بروجرد عنوان کرد: تاکنون دیوارهای صحن امام علی (ع) مقاوم‌سازی شده، دو سرویس بهداشتی در اطراف آن احداث و حسینیه حیدری در شمال شرقی حرم علوی احداث و گنبدهای این حرم مرمت و نصب شده است.

وی تصریح کرد: تجهیز کتابخانه حرم امام علی (ع) و راه‌اندازی رفوگری و کارگاه قالی‌شویی این حرم از دیگر پروژه‌های به اتمام رسیده است.

گودرزی از تهیه فرم‌های با عنوان “حریم نور” برای عضویت مردم در مشارکت بازسازی عتبات عالیات عراق خبرداد و بیان کرد: این ستاد در راستای اجرای فعالیت‌های عمرانی در عتبات عالیات به سنگ و سیمان و برای تجهیز اماکن مقدسه به فرش و وجوه نقدی نیاز دارد.

وی به نقش جمهوری اسلامی در احیای ارزش‌های اسلامی در کشورهای اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: دو مخزن آب در حرم امام امیرالمومنین علی (ع) احداث شده و صحن حضرت زهرا (س) نیز  با مشارکت مردم لرستان در نجف در دست احداث است.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات بروجرد گفت: در راستای بازسازی عتبات عالیات از 70 مسجد بروجرد نذورات جمع‌آوری شده که در این زمینه مردم بروجرد 34 میلوین تومان کمک کرده‌اند.

تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار