سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55652
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » قهرمان لرستانی پاورلیفتینگ جهان در الیگودرز غرق شد/ توقیف 44 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در دلفان
Print This Post
اخبار انتظامی استان؛

فریدون علی اکبری قهرمان مچ اندازی کشور و پاورلیفتینگ جهان در یکی از تالاب های روستای «چشمه گنجه» شهرستان الیگودرز غرق شد.

قهرمان لرستانی پاورلیفتینگ جهان در الیگودرز غرق شد

به گزارش سلام دلفان، فریدون علی اکبری قهرمان مچ اندازی کشور و پاورلیفتینگ جهان عصر جمعه در یکی از تالابهای استان لرستان در روستای «چشمه گنجه» شهرستان الیگودرز غرق شد.

سرهنگ خدارحم ذلقی فرمانده انتظامی الیگودرز ضمن تایید این خبر گفت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره غرق شدگی در تالاب روستای «چشمه گنجه» تیمی از ماموران انتظامی و امدادی این شهرستان برای بررسی موضوع بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد جوانی ۲۴ ساله که همراه پسر عمویش به این محل آمده بودند حین شنا در تالاب یاد شده به دلیل عدم آشنایی با فنون شنا غرق شده و جان باخته است.

فرمانده انتظامی الیگودرز با اشاره به بیرون آوردن جسد توسط عوامل غریق نجات از آب و ابراز تاسف از وقوع این حادثه به والدین توصیه کرد که مواظب و مراقب فرزندانشان هنگام تفریح در طبیعت باشند و نکات ایمنی را به آنها آموزش دهند تا شاهد این گونه حوادث دلخراش نباشیم.

بنابراین گزارش فریدون علی اکبری ورزشکار لرستانی دارای سابقه فعالیت در رشته مچ اندازی از سال ۸۵ تا سال ۸۹ در وزن ۷۵ کیلوگرم بوده و در این رشته موفق به کسب عنوان قهرمانی کشور شده است.

وی سپس به دلیل آسیب دیدگی در مچ دست از سال ۸۹ وارد رشته پاورلیفتینگ شد وتوانست در سال ۹۲ در مسابقات جهانی گرجستان در وزن ۹۶ کیلوگرم به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

 به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان، سرهنگ حسین نجفی  اظهار داشت: 100 هکتار از مزارع گندم لرستان در آتش سوخت.

وی افزود: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره آتش‌سوزی در روستاهای ” قلعه علی ، خلج دره و جهانگیر آباد ” بخش زاغه خرم‌آباد، مأموران این فرماندهی بلافاصله به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد عنوان کرد: با تلاش مأموران و نیروهای امدادی حریق مهار و مشخص شد 100 هکتار از مزارع کشت گندم مربوط به چهار کشاورز به دلایل نامعلومی دچار آتش‌سوزی شد که علت آن در دست بررسی است.

30 فقره انواع سرقت در خرم‌آباد کشف شد

سرهنگ حسین نجفی، فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد اظهار داشت: لرستان 30 فقره انواع سرقت طی سه روز گذشته در خرم‌آباد کشف شد.

وی افزود: در راستای افزایش ارتقای سطح امنیت اجتماعی و مبارزه با سرقت، عوامل انتظامی این شهرستان باکارهای اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی طی هفت روز گذشته در چند عملیات منسجم تعداد 11 نفر سارق را شناسایی و دستگیر  کردند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد عنوان کرد: در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده ، سارقان  به 30 فقره انواع سرقت از جمله، خودرو، لوازم و محتویات داخل خودرو، موتورسیکلت ،کش روزنی، احشام اعتراف کردند و مقادیر قابل‌توجهی اموال مسروقه کشف و ضبط و  همراه سارقان تحویل مقام قضایی شدند.

وی بیان کرد: طی این مدت 17 معتاد تابلو و پرخطر نیز دستگیر و جهت درمان و بازپروری تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شدند.

نجفی تصریح کرد: در این مدت تعداد 36 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف و پلاک مخدوش که با حرکات نمایشی، سبب بی‌نظمی، رعب و وحشت در سطح معابر عمومی شهر شدند، توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ دلالت شدند.

انواع جرائم در لرستان 20 درصد کاهش یافت

سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی لرستان اظهار داشت: طی سه‌ماهه نخست امسال  انواع جرائم دراستان 20 درصد کاهش یافت.

وی با شاره به اینکه در شش‌ماهه دوم سال 92 طی یک پرسه کوتاه‌مدت با کاهش 18 درصدی کشف جرائم نسبت به مدت مشابه سال قبل روبه‌رو بوده‌ایم، افزود:  در این زمینه میزان جرائم استان در سال 93 با 38 درصد و سال  94 ، 20 در صد کاهش داشته است.

44 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در دلفان توقیف شد

سرهنگ علی نجات کرمی، فرمانده انتظامی شهرستان دلفان اظهار داشت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان دلفان 44 دستگاه وسیله نقلیه متخلف روانه پارکینگ شد.

وی افزود: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، برخورد با خودروها و موتورسیکلت‌سواران متخلف و مزاحم، ما‌ٔموران انتظامی در طی هفته گذشته در این شهرستان طرح‌های مختلفی را به اجرا گذاشتند.

وی با اشاره به توقیف 29 دستگاه موتورسیکلت و  15دستگاه خودروی متخلف در این شهرستان، عنوان کرد: عدم استفاده از کلاه ایمنی، آلودگی صوتی و نداشتن مدارک شناسایی از جمله تخلفات راکبان موتورسیکلت سرعت و سبقت غیرمجاز، نداشتن گواهینامه و مدارک خودرو ازجمله تخلفات رانندگان خودروها بوده است.

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار