سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55682
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » نیاز ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در لرستان
Print This Post
معاون زندان‌های استان لرستان:

معاون مدیرکل زندان‌های استان لرستان گفت: مجموع بدهی‌های زندانیان جرائم غیر عمد استان لرستان ۳۰ میلیارد تومان است.

گلریزان

به گزارش سلام دلفان، ابراهیم علی پور شامگاه شنبه در جشن گل‌ریزان آزادسازی زندانیان بروجردی اظهار داشت: عمده زندانیان جرائم غیر عمد استان لرستان مربوط حوادث کارگاهی و به تعداد 36 نفر هستند.

وی بابیان اینکه جرائمی همچون تصادفات غیر عمد دومین جایگاه در آمار زندانیان جرائم غیر عمد استان را به خود اختصاص داده است، افزود: این‌گونه زندانیان با بدهی 4 میلیارد و 500 میلیون تومانی در زندان‌های استان لرستان دوره محکومیت خود را سپری می‌کنند.

معاون مدیرکل زندان‌های استان لرستان با اشاره به اینکه در حال حاضر 314 زندانی جرائم غیر عمد در زندان‎های لرستان به سر می‌برند، عنوان کرد: از مجموع این تعداد 45 زندانی به دلیل عدم پرداخت مهریه و نفقه که این میزان در حدود 11 میلیارد تومان است در زندان‌های لرستان به سر می‌برند.

علی پور از بدهی 14 میلیارد و 500 میلیون تومانی 233 بدهکار مالی غیرکلاهبرداری در زندان‌های استان خبر داد و خاطرنشان کرد: از تعداد این زندانیان بیش از 70 نفر زندانیان مربوط به بروجرد و اشترینان هستند.

وی گفت: مجموع بدهی‌های 11 نفر از زندانیان محبوس در زندان‌های بروجرد و اشترینان یک میلیارد و 20 میلیون تومان، مجموع بدهی‌های 70 زندانی جرائم غیر عمد و غیرکلاهبرداری بروجرد مبلغی در حدود 3 میلیارد تومان است و همچنین 2 نفر از زندانیان به واسطه بدهی مهریه و نفقه با مبلغ 500 میلیون تومان در زندان‌های این شهرستان به سر می‌برند.

معاون مدیرکل زندان‌های استان لرستان افزود: 57 زندانی بروجردی به واسطه بدهی مالی یک میلیارد و 800 میلیون تومانی در زندان‌های این شهرستان محبوس هستند.

علی پور با تشریح گوشه‌هایی از فعالیت ستاد دیه از ماه مبارک رمضان سال گذشته تاکنون، خاطرنشان کرد: در سال گذشته 308 زندانی جرائم غیر عمد و غیرکلاهبرداری در استان لرستان باهمت ستاد دیه لرستان و کمک‌های خیرین استان آزادشده و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

وی از آزادی 87 زندانی بدهکار دیه در استان لرستان از سال گذشته تاکنون خبر داد و افزود: از تعداد زندانیان آزادشده جرائم غیر عمد استان، 298 نفر مرد و 10 نفر زن بوده‎اند.

معاون مدیرکل زندان‌های استان لرستان بیان کرد: همچنین یک‌صد و 71 زندانی بدهکار مالی و 50 زندانی بدهکار مهریه و نفقه بوده‎اند.

علی پور با اشاره به اینکه از این تعداد زندانی آزادشده 47 نفر مربوط به شهرستان بروجرد و اشترینان بوده‎اند، عنوان کرد: در سال گذشته نزدیک به 38 میلیون تومان کمک‎های خیرین جمع‌آوری‌شده و برای آزادسازی این زندانیان به کار گرفته شد.منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار