سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55692
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » درخواست بیشرمانه مرد زن‌نما لرستانی در واتس‌آپ
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد

رئیس پلیس فتا لرستان از دستگیری کلاهبردار زن نما در این استان خبر داد و از کاربران خواست به هیچ وجه به افرادی که در فضای مجازی شناختی نسبت به آنها ندارند اعتماد نکنند.

farhangnews_132446-377025-1435384396به گزارش سلام دلفان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ فرهاد ابدال چگنی رئیس پلیس فتا لرستان ضمن بیان این مطلب گفت: خانمی با مراجعه به مراجع قضایی بیان داشت که در گروهی دوستانه در فضای مجازی با خانمی به هویت جعلی« نازگل» آشنا شدم و شماره تماس خود را برای این شخص ارسال کردم که بعد از مدتی متوجه شدم شخص مورد نظر خانم نیست.

وی ادامه داد: به گفته شاکی از روز بعد از آشنایی با فرد مورد نظر، نازگل با ایجاد مزاحمت و عنوان این موضوع که عکس پروفایل او را در اختیار همسرش می گذارد وی را تهدید به خواسته نامشروع کرد.

این مقام انتظامی ادامه داد: کارآگاهان پلیس فتا استان، با تحقیقات مقدماتی و اقدامات فنی موفق به شناسایی فرد مذکور شده و وی را دستگیر کردند.

سرهنگ ابدال چگنی در این باره گفت: برخی افراد بدون اطلاع از قوانین و مقررات حاکم بر فضای مجازی وارد این فضا شده و محیط ناامن و آلوده برای سایر کاربران فراهم می کنند که پلیس فتا با اینگونه موارد به شدت برخورد خواهد کرد.

وی تصریح کرد: بهترین راه برای مقابله و پیشگیری از جرائم اینترنتی، عدم اعتماد به کاربران و حتی عدم اعتماد به شبکه های اجتماعی است و لازم است به راحتی اطلاعات شخصی خود را در فضای مجازی به اشتراک نگذاریم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار