سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55703
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » یک سایت لهستانی استادیوم آزادی را جهنم دانست!
Print This Post

یک سایت لهستانی جو سالن آزادی را در کسب پیروزی ایران تاثیرگذار و آن را مثل جهنم توصیف کرد.

یک سایت لهستانی آزادی را جهنم دانست!

به گزارش سلام دلفان، تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود برابر لهستان که اهمیت زیادی برای هر دو تیم دارد یکشنبه ساعت 21:00 برابر قهرمان جهان در دوره گذشته به میدان خواهد رفت.

پایگاه اینترنتی sport.wp لهستان به بررسی دیدار دوم و آنالیز بازی اول این تیم برابر ایران پرداخت و نوشت: دو تیم در بازی نخست خود نزدیک به هم بازی کردند و نمی توان گفت کدام تیم واقعا شایسته برد بود. ایران در نهایت با حمایت طرفدارانش توانست این دیدار را پیروز شود. باید اعتراف کرد بازی در ورزشگاه آزادی مثل بازی در جهنم است و این کار را برای برد سخت می کند.

در ادامه این گزارش آمده است: لهستان هر طور شده باید این دیدار را ببرد چرا که در صورت باخت شانس کمی برای راه یابی به دور نهایی لیگ جهانی که در ریو برزیل برگزار می شود پیدا خواهد کرد.

این سایت در ادامه شرایط را برای صعود لهستان مورد ارزیابی قرار داده و نوشته است : آمریکا در صورت برد برابر روسیه صعودش قطعی می شود و در این صورت دو بازی تشریفاتی برابر لهستان خواهد داشت به همین خاطر ایرانی ها دوست خواهند داشت تا روسیه برابر آمریکا به پیروزی برسد تا آمریکا در روز آخر حداقل یک برد از لهستان کسب کند. از طرفی ایران نیز باید هر دو دیدار خود را برابر روسیه ببرد تا بتواند از این گروه صعود کند.

برای صعود تیمها ابتدا تعداد برد، سپس تعداد امتیاز و سپس تعداد ستها مورد ارزیابی قرار می گیرند و در صورتی که همه اینها برابر باشد بین دو تیم قرعه کشی صورت خواهد گرفت.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار