سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55792
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » دریافت وجه در زمان ثبت نام دانش‌آموزان لرستانی ممنوع است
Print This Post
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان:

رئیس ستاد ثبت نام آموزش و پرورش لرستان گفت: دستورالعمل اجرایی ثبت نام دانش‌آموزان به تمام مناطق و شهرستان‌ها ابلاغ شده و مدیران مدارس موظف هستند برابر این دستورالعمل اقدام نمایند.

به گزارش سلام دلفان، گودرز کریمی‌فر با اشاره به ممنوعیت دریافت هرگونه وجه هنگام ثبت نام به استثناء وجه کتاب و بیمه گفت‌: دریافت شهریه ثابت از فرزندان فرهنگیان در مدارس شاهد، نمونه دولتی، هیات امنایی و استعدادهای درخشان ممنوع است.
کریمی‌فر خاطر نشان کرد: مدیران مدارس باید ثبت نام دانش آموزان را بر اساس محدوده جغرافیایی محل سکونت انجام دهند.
وی برگزاری آزمون ورودی، مصاحبه و شرط معدل را در مدارس عادی دولتی، هیات امنایی و شاهد بر خلاف قوانین دانست و گفت : ثبت‌نام در پایه‌های میانی نیازی به مراجعه و حضور والدین ندارد و مدیران موظف هستند نسبت به ثبت نام در سامانه سناد اقدام نمایند.
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: مدیران مدارس نسبت به ثبت نام فرزندان فرهنگیان و کارکنان دولت در آموزشگاه‌های نزدیک محل کار  والدین همکاری لازم را داشته باشند.
 کریمی‌فر در پایان سخنان خود با اشاره به نظارت کارشناسان ستادی از مراکز آموزشی گفت: کارشناسان استان به صورت محسوس و نامحسوس از مراکز آموزشی بازدید خواهند داشت و کار ثبت نام دانش آموزان را مورد ارزیابی دقیق قرار خواهند داد.
وی همچنین  مسوولیت ثبت نام دانش آموزان را متوجه مدیران دانست.
منبع: یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار