سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55808
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اظهارات کواچ پس از شکست ایران برابر لهستان
Print This Post

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از دومین دیدار تیمش برابر لهستان گفت: ما در این بازی اشتباهات زیادی داشتیم و تاسف بیشتر من به خاطر این است که برابر این همه تماشاگر باختیم.

اظهارات کواچ پس از شکست ایران برابر لهستان

به گزارش سلام دلفان، اسلوبودان کواچ پس از دومین دیدار تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران گفت: تبریک می گویم به تیم لهستان به خاطر این پیروزی. ما بازی را خوب شروع کردیم اما گیم دوم و سوم اشتباهاتی داشتیم و باعث شد نتیجه را از دست بدهیم.

وی افزود: وقتی با تیم قوی مثل لهستان قرار است بازی کنیم باید با سرویس تحت فشارشان قرار می دادیم اما متاسفانه امشب نتوانستیم این کار را انجام دهیم. متاسفم که این بازی را واگذار کردیم خصوصا به خاطر تماشاگرانی که در سالن حضور داشتند. ما نتوانستیم از انرژی که تماشاگران به ما دادند استفاده کنیم.

کواچ در مورد دلایل تعویض پرتعداد لیبروهای تیم ملی گفت: علیزاده در تمرینات در توپ گیری خیلی خوب عمل می کرد و خواستیم که از هر شانسی که داریم برای تغییر دادن بازی استفاده کنیم. وقتی نتوانستیم نتیجه بگیریم شرایط را برگرداندیم و از همان مرندی استفاده کردیم.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار