سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55883
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » افزایش شهریه متغیر پیام نور
Print This Post

سرپرست معاونت اداری مالی دانشگاه پیام نور گفت: افزایش شهریه متغیر دانشجویان میهمان در این دانشگاه براساس مصوبه هیئت امنا بوده است.

به گزارش سلام دلفان، میرزاحسن حسینی در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما افزود: دانشجویانی که در این دانشگاه از واحدی به واحد دیگر میهمان شده اند باید ضریب افزایشی از شهریه متغیر را پرداخت کنند.
وی گفت: این موضوع در تاریخ ۲۹ دی پارسال و از طریق سایت گلستان به دانشجویان اطلاع رسانی شده است.
حسینی افزود: برای شهریه متغیر دانشجویانی که از میهمان شدن در واحدهای این دانشگاه استفاده کرده اند ضرایب افزایشی شامل دو، یک و ۸ دهم ، یک و ۶ دهم و یا یک و ۲ دهم درصد در شهریه متغیر محاسبه شده است.
وی با تاکید بر اینکه این ضرایب براساس مجوز هیئت امنای دانشگاه اعمال شده است گفت: این افزایش شهریه برای میهمان شدن در واحدهای دانشگاهی شهرهای بزرگ با ضرایب بیشتر است و هر چه که از واحدهای تهران به نقاط کمتر برخوردار میهمان شوند، ضرایب پائین تری اعمال می شود.
حسینی افزود: میزان شهریه در رشته ها و گرایش های مختلف متفاوت است و بر این اساس میزان افزایش شهریه متغییر دانشجویان میهمان نیز در رشته ها و واحدهای دانشگاهی متفاوت است.
وی گفت: دانشجویان خودشان متقاضی میهمان شدن و استفاده از امکانات آموزشی شهرهای بزرگ شده اند و چه بسا افرادی که از شهرهای بزرگ به شهرهای کمتر برخوردار میهمان شده اند، ضرایب افزایشی برای آن ها کمتر بوده است.
حسینی ادامه داد: دانشجویان این دانشگاه می توانند واحدهای درسی را در مرکزی که مشغول به تحصیل هستند بگذرانند و محل آزمون را در هر شهری که تمایل دارند انتخاب کنند بدون اینکه وجهی بپردازند.
وی همچنین گفت: افزایش ۶۰ هزار تومانی شامل حال همه دانشجویان نمی شود و در نواحی کمتر برخوردار و شهرهای مرزی بوده است.
حسینی در مصاحبه قبلی خود با خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرده بود افزایش شهریه متغیر دانشجویان جزیی و حداکثر ۶۰ هزار تومان است.
تعدادی از دانشجویان معترض به افزایش شهریه میهمانِ دانشگاه پیام نور در مصاحبه با خبرنگار ما در خصوص اطلاع رسانی دانشگاه درباره این افزایش شهریه اظهار بی اطلاعی کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار