سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55913
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کری سیدمهدی رحمتی برای پرسپولیسی‎ها
Print This Post

«من فکر می‌کنم شما( پرسپولیسی‌ها) عدد 6 یادتان نمی‌آید و آن را ندیدید اما عدد 4 نزدیک تر و واقعی تر است.» این کری مهدی رحمتی در برنامه ویژه افطار شبکه اول سیما«دعوت» بود.

کری سیدمهدی رحمتی برای پرسپولیسی‎ها

 به گزارش سلام دلفان، سیدمهدی رحمتی چند ساعت بعد از قراردادش با استقلال به تلویزیون رفت و سر افطاری برای پرسپولیسی ها کری خواند و در ادامه گفت:«امروز با استقلال قرارداد بستم و البته خیلی برایم یک سال دوری سخت بود ولی خدا را شکر می‌کنم که به تیم محبوبم برگشتم. من در تیم های زیادی بازی کردم، از فجر سپاسی گرفته که مدیون شاغلام پیروانی هستم تا مس کرمان و سپاهان و پیکان و استقلال.ما در کرمان که بودیم در سال دوم سهمیه آسیا را گرفتیم و بعد که به استقلال آمدم دو سال  چندان خوب را پشت سر نگذاشتم و از این تیم رفتم. وقتی به استقلال برگشتم سال اول قهرمان جام حذفی شدیم و در سال دوم قهرمانی لیگ را به دست آوردیم که رویایی ترین شب زندگی ام بود. ان شاالله شما پرسپولیسی‌ها هم چنین شبی را تجربه می‌کنید!»

مهدی که احتمالا از بچگی پرسپولیسی بوده و همیشه با لباس آبی به ورزشگاه می رفته، این چنین برای مجری برنامه کری می خواند.

او البته در این برنامه از این گفت که مشکلی با وحید طالب لو یا هیچ کس دیگری ندارد و امیدوار است کسی هم با او مشکلی نداشته باشد.

رحمتی از این گفت که خودش هم خواسته هر دو گلر استقلال در این تیم بمانند. این بخشی دیگر از حرف های کاپیتان این فصل استقلال در تلویزیون است:«بخشی از دلایل این بود که آقای قلعه‌نویی من را نمی‌خواست و البته این موضوع طبیعی است. شما دیدید که استقلال امسال دو گلر داشت ولی آقای مظلومی از من دعوت به همکاری کرد. این سلیقه سرمربی است. سالی که من از سپاهان به استقلال آمدم حداقل 6 پیشنهاد خوب داشتم و این مسائل در فوتبال طبیعی است.»

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار