سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55990
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خبر‌های خوش سرپرست پرسپولیس برای هواداران
Print This Post

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در روز‌های آینده خبر‌های خوبی برای هواداران خواهیم داشت.

خبر‌های خوش سرپرست پرسپولیس برای هواداران

به گزارش سلام دلفان، علی‌اکبرطاهری سرپرست با شگاه پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد امید عالیشاه با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: عصر امروز نشست خوبی را با امید عالیشاه داشتیم و در نهایت با این بازیکن برای یک سال دیگر به توافق رسیدیم و قرارداد امضا شد.

وی در پاسخ به این سوال که نتیجه مذاکرات بین او و وکیل مهدی طارمی به کجا کشیده شد، تصریح کرد: امروز جلسه‌ای با وکیل طارمی نداشتم و مذاکرات با این بازیکن هم در روز‌های آینده ادامه پیدا خواهد کرد.

سرپرست باشگاه پرسولیس در خصوص اینکه آیا کار پیوستن مهرداد جماعتی با باشگاه پرسپولیس تمام شده است یا نه، یادآور شد: در حال حاضر فقط با امید عالیشاه قرارداد بسته‌ایم و در تلاش هستیم بازیکنان مد نظر کادرفنی را جذب کنیم. تا زمانی که با بازیکنی به طور رسمی قرارداد امضا نکنیم خبر آن را رسانه‌ای نخواهیم کرد.

طاهری با تاکید بر اینکه به دنبال وعده دروغ دادن به هواداران نیست، تصریح کرد: ما با هواداران و بازیکنان خود خیلی صادق هستیم. در روز‌های آینده همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با اخبار خوش دل هواداران را شاد کنیم. از شما رسانه‌های نیز انتظار داریم کمک کنید تیم به آرامش برسد، چرا که وقتی باشگاه در آرامش باشد ما بهتر می‌توانیم یک اسپانسر ایده‌ال برای باشگاه پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: در حقیقت اگر باشگاه در آرامش بسر ببرد اسپانسر‌های بیشتری برای حمایت مالی از باشگاه داوطلب خواهند شد اما اگر بی‌ثباتی باشد کمتر اسپانسری برای همکاری با باشگاه استقبال می‌کند. ان‌شالله در روزهای آینده خبر‌های خوبی برای هواداران خود خواهیم داشت و آنها نگران اوضاع نباشند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار