سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56008
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » آخرین عناوین » اهانت بی سابقه استاندار کرمانشاه به علما و روحانیت
Print This Post

استاندار کرمانشاه در یکی از مهمترین جلسان رسمی این استان به تکرار لطیفه ای سخیف به علما و روحانیت اهانت کرد.

به گزارش سلام دلفان، به نقل از مرصاد، استاندار کرمانشاه بعد از ظهر دیروز در سخنانی نسنجیده در مراسم معارفه شهردار کرمانشاه به علما و روحانیت توهین کرد.

وی با تکرار یک جمله سخیف و البته منسوخ که در معدودی از افراد منتسب به طبقات فرهنگی پایین جامعه رواج داشته است اقدام به هتک حرمت روحانیت و علما می کند.

ابراهیم رضایی بابادی با فراموش کردن این نکته که خود رئیس جمهور هم روحانی است می گوید: ” آخوندها در مجالس هر وقت بخواهند غش کنند در حوزه خانم ها غش می کنند…”

بیان این عبارت سخیف که یک توهین بی سابقه از سوی یک مسئول رسمی به روحانیت است در حالی انجام می شود که چند هفته پیش نیز در حوزه ورزش و جوانان استانداری کرمانشاه مشاور مدیرکل خواستار گرفتن کانال های تلویزیونی از روحانیون شده بود.

تکرار این مواضع نسنجیده و هتاکانه از سوی مدیران استان کرمانشاه هدفمند بودن هتک حرمت روحانیت را به ذهن متبادر می کند در غیر این صورت تکرار لطیفه های سخیف کوچه بازاری که معمولا رسانه های ضد دین برای تخریب علمای دینی ترویج می کنند آن هم در یک جلسه رسمی چه ضرورتی می تواند داشته باشد.

به گزارش مرصاد، اگر لازم باشد با مستندات کافی می شود ثابت کرد که چه مسئولینی در دولت اصلاحات که هم اکنون در استان کرمانشاه مشغول به فعالیت هستند با پوشش های زننده (شلوارک) به کجاها غش کرده اند.

منبع: جهان نیوز

 1. نویسنده دیدگاه: هموطن
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۷

  با سلام
  باید دید که این گونه افراد از چه می سوزند که باعث شده این گونه عقده گشائی کنند؟آیا خواب توافق با امریکا توسط خودباختگان غرب تعبیر نشده است؟آیا روحانیت اصیل و انقلابی سد راه اینها شده اند؟آیا…

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۵۵

  غیرت. دینی آقای رزم اینجا بایدکارسازباشد.یاعلی مدد

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۴

  این مطالب صرفا جهت خراب کردن یکی از معدود استانداران کار امد دولت تدبیر وامید می باشد کاش به عملکرد مفید ایشان توجه شود بجای اینکه یک.لغزش مطایبه ایشان رابزرگ.کنند اگر عزیزان رسانه سلام دلفان سخنان روحانیون رازیر ذره بین قرار دهند ….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار