سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56017
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
خانه » اخبار برتر » وامدار هیچ فرد و جریان خاصی نیستم/ از نقد تمام دلسوزان نظام و شهرستان دلفان استقبال می کنم/ ملزم به اجرای سیاست های کلی نظام و دولت تدبیر و امید هستم
Print This Post
سرپرست جدید فرمانداری دلفان در جلسه معارفه؛

بنده بنا به تصمیم مسئولین استانداری این مسئولیت را پذیرفتم، بنابراین وامدار هیچ فرد و جریان خاصی نیستم و خود را همواره سرباز نظام جمهوری اسلامی می دانم.

به گزارش خبرنگار سلام دلفان، در آئین معارفه سرپرست جدید فرمانداری دلفان جعفر طولابی ضمن تشکر از استاندار و معاونت سیاسی و امنیتی استانداری و سایر مسئولین استانی و شهرستانی اظهار داشت:

بنده بنا به تصمیم مسئولین استانداری این مسئولیت را پذیرفتم، بنابراین وامدار هیچ فرد و جریان خاصی نیستم و خود را همواره سرباز نظام جمهوری اسلامی می دانم و مامور و نیروی دولت هستم، بنابراین ملزم به اجرای سیاست های کلی نظام و دولت تدبیر و امید و همچنین ملزم به رعایت رهنمودهای مقام معظم رهبری هستم و باید نسبت به مطالبات به حق و قانونی مردم پاسخگو باشم.

طولابی با اشاره به اینکه ملاک و معیار همه کارهای ما باید قانون باشد گفت: قانون مداری و قانون محوری در واقع به عنوان یک اصل باید در کارها ملاک باشد،بنابراین در مسیر کارها ملاک قانون است و در حوزه اداری نیز نظم ونسخ اداری است.

سرپرست فرمانداری دلفان افزود: استراتژی اصلی و کلی دولت بستر سازی توسعه همه جانبه کشور است و به تبع آن هم مدیریت ارشد استان نیر در این راستا و به خصوص در راستای توسعه اقتصادی و اشتغال، تقویت و حفظ سرمایه اجتماعی و همچنین تقویت انسجام همدلی و هم زبانی مورد نظر مقام معظم رهبری گام می نهد که مهمترین محور وسیاست کلی دولت است و ما هم با همکاری مسئولین دستگاه های اجرائی و اداری در این راستا قدم می نهیم و امیدوارم در شهرستان دلفان در جهت تحقق این اهداف تلاش و کوشش لازم را داشته باشیم که قطعاً در این مسیر نیازمند همدلی همگان به خصوص امام جمعه محترم شهرستان و روحانیت شهرستان و نخبگان سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و عموم مردم فهیم دلفان هستیم و همچنین با گوشی شنوا استقبال خواهیم کرد از نقد تمام دلسوزان نظام و شهرستان دلفان و نقطه نظرات و انتقادات سازنده همه عریران در جهت پیشبرد اهداف.

سرپرست جدید فرمانداری دلفان در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای علی باقری فرماندار سابق دلفان از زحمات و فعالیت های وی تشکر کرد.

 

 

 

 

 

 1. نویسنده دیدگاه: نوید رضا از کوهدشت
  تیر ۱۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۱

  با سلام وخسته نباشیدخدمت اقای باقری وارزوی توفیق برای اقای طولابی .واما مردم شریف و نجیب دلفان توصیه میکنم از اینگونه عزل ونصب ها بسیار خوشحال نباشید و با نیروهای بومی منطقه ی خود به نیکی وشایستگی یاد کنید .چند سالیست که در شهر شما به راحتی به جوانان شایسته و کاردانی که حتی امتحانات موفقی در عرصه مدیرت استان داشته برخورد شایسته ای نمی شود .به شهرستان همجوار خود الشتر بنگرید ایا اگه مردم الشتر تنگ نظر بودند جوانان انان موفق به احراز پست های کلیدی در سطح استان وکشور می شدند ؟اقایانی امثال چراغیان .رستمی .نریمانی و.کاظمی …..هر کدام کارنامه موفقی دارند .اما در شهر خود مورد هجمه ای از تهمت وافترا قرار میگیرند که این رفتار زیبنده مردم شریف دلفان نیست .

 2. نویسنده دیدگاه: وحید
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۰

  مگر می شود کسی در این دولت ودولت های قبل پست بگیرد و وامدار نباشد؟ شما آمدید تا پایه های حکومتی حجت خدایی سوری را استحکام بخشید . شما هیچوقت به فکر مردم نبوده ونیستید. این را قسم می خورم. شما و دیگر سیاسیون بی عدالتی هایی را انجام می دهیدکه ….. خدا یار بی کسان ومردم است

 3. نویسنده دیدگاه: همتی
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۶

  ایشالا که در راستای خدمتگذاری به این مردم محروم و فرهیخته و کم توقع موفق باشن ،,,,,,,,,,,,,,خدا کنه همین طور که بیان نموده اند عمل نماین، انصافا” ایشون فردی توانمند و فرا جناحی ست ، اینو یکی از دوستان شاغل در استانداری می گفتن ، فقط یه مطلبی رک به ایشون بگم ، که امیدوارم به دل نگیره ، زیااااااااد با افراد افراطی حزب مشارکت آمدوشد نداشته باشه بهتره !!! به هر حال دولت اعتداله نه دولت دوم خرداد و مشارکت !!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. نویسنده دیدگاه: فلاح
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۵

  برادر عزیز و گرامی جناب آقای جعفر طولابی انتصاب شما رابه عنوان فرماندار شهرستان دلفان تبریک گفته توفق روزافزون آن رزمنده دلاور 8 سال دفاع مقدس را از خداوند متعال خواهانیم .قطعا مردم دلفان در آینده از تجربیات گران سنگ شما استفاده فراوانی خواهند برد

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۳۵

  طولابي از اهالي كوهدشت را فرستادند تا قضيه سد معشوره ره صد در صد براي كوهدشت نهايي كنند

 6. نویسنده دیدگاه: کارمند
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۰۱

  انتصاب آقای طولابی را تبریک عرض میکنم واقعا تمام عیاره ایشان شکی نیست با توجه به تجربه ای که دارم میخواهم یه سفارش به ایشان بکنم وآن اینکه تجربه نشان داده هرکدام از فرماندارانیکه با مشکل از نوراباد رفته اند بواسطه گوش گرفتن به حرف راهنماهای بد چه داخل فرمانداری وچه بیرون فرمانداری بوده بعنوان نمونه مرحوم مختاری (خارج از فرمانداری) جعفری (داخل فرمانداری) نصیری(خارج از فرمانداری) وباقری(داخل وخارج فرمانداری) که چون گوش گرفتن به حرف دیگران عاقبتشان…

 7. نویسنده دیدگاه: نورآبادی
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۶

  سلام برادر طولابی از شما یک خواهش داریم اعتماد از دست رفته مردم به انتخابات (که آقای رضا دریکوند دراین شهربه هنگام انتخابات شورای شهر بوجود اوردند )را به مردم برگردانید .از خدا بترسید که این چند ماهی که به بازنشتگی شما مانده جهنم رابرای فردای قیامت ِخود نخرید .همه ما می گوییم از خدا بترسیم ولی تعداد اندکی ازما این را ازته دل عملی می کنند امیدوارم شما جزو آنهایی باشید که ایمان قلبی به خدا دارند.

 8. نویسنده دیدگاه: گل آقا
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۰۷

  هر که امد در لرستان بار خود پیچیدو رفت بر لرستانی ساده زیر لب خندید و رفت ما هم اندر مجلس شورا امیری داشتیم لیک ازو نشنیدی هیچ حرف.

 9. نویسنده دیدگاه: حقیقت
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۰۴

  این انتصاب عجولانه رو به همه مردم متین دلفان تسلیت میگم ..جناب اقای استاندارد در اینکه اقای باقری توان لازم رو برای این پست مهم نداشتن شکی نیست اما شما با این انتخاب نشان دادید که بدون بررسی های لازم و توانایی افراد فرمانداری نوراباد رو به مکان ازمون و خطا همکاران ودوستان خود قرار داده اید هم انتخاب اقای باقری و هم اقای طولابی اشتباست وشک نکنید ما میدانیم اقای طولابی برای برگزاری ا…. شده امده اند و ماموریت ایشان تا پایان اسفند امسال و خدمتی که به او محول شده است خواهد ماند ایشان برای جذب اعتبارات لازم عمرانی و ابادانی رفع محرومیت زذایی ایجاد اشتغال و………نیامدهاند امیدوارم یکبار برای همیشه دلفان عزیز به دست مدیران دلسوز و کارامد دلفانی واگذار شود تا این میدان ازمون وخطا برای همیشه از سوی مدیران ارشد استان از بین برود

 10. نویسنده دیدگاه: آزاد
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۰۸

  کوهدشتی جان نشنیده ای که شاعر می فرماید به دست آهن تفته کردن خمیر به دست بر سینه به پیش امیر لقمه ای نان حلال از طریق کار آزاد بهتر است از بله قربان گویی به پیش بعضی امرای دروغگو ودزد .ایا این طور نیست ؟

 11. نویسنده دیدگاه: نوربخش
  تیر ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۵

  انتصاب آقای طولابی رو تبریک عرض میکنم وخدمت ایشون عرض میکنم شجاعت و قاطعیت درمدیریت از فرماندار انقلابی متدین جوان و قاطع ما آقای مهندس حاج رضا دریکوند سر لوحه کارتون قرار بدید ایشون به هیچ عنوان به … وافراطیون اصولگرا واصلاح طلب باج ندادن…… موفق وپیروز باشید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار