سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56022
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » معاون استاندار لرستان: سیاست دولت در انتخابات اسفندماه حضور حداکثری مردم است/ امام جمعه دلفان: تاسیس فرمانداری ویژه در دلفان ضروری است
Print This Post
در جلسه معارفه سرپرست جدید فرمانداری دلفان مطرح شد؛

صبح امروز مراسم تودیع علی باقری و معارفه جعفر طولابی در سالن جلسات فرمانداری دلفان با حضور سید سعید شاهرخی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان، سید سعید شاهرخی  در آیین معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان برگزاری دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را رویداد مهم سیاسی در سالحاری عنوان کرد و افزود : مقدمات این رویداد مهم سیاسی در استان شکل گرفته است.
وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام همدلی وهمزبانی ، وحدت کلمه را رمز پیروزی، عزت و سربلندی ملت ایران عنوان کرد و گفت : همدلی و همزبانی رمز پیروزی تداوم و عزت سربلندی انقلاب اسلامی است .

شاهرخی در ادامه تلاش در جهت ایجاد اشتغال و افزایش درآمد سرانه مردم و حل مشکل معیشت را از برنامه های محوری مدیریت ارشد استان عنوان کرد و از تدوین سند آمایش و اشتغال استان خبر داد.
وی در ادامه با قدردانی از خدمات باقری فرماندار پیشین این شهرستان جعفر طولابی را به عنوان سرپرست فرماندار یDSC01760 دلفان معرفی کرد.
امام جمعه نورآباد نیز در این جلسه گفت : برغم اقدامات انجام شده توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی هنوز بسیاری از روستاهای شهرستان دلفان در برخی نیازهای اولیه چون آب ، گاز، بهداشت و آموزش با مشکل مواجه اند .
حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد افزود :شهرستان دلفان بابیش از 150 هزار نفر جمعیت ، 440 روستا و دو هزار و 50 کیلومتر وسعت تنها دارای سه بخشداری است که این تعداد نمی تواند جوابگویی نیازهای روستائیان باشد.
وی بیان داشت :برای جبران توسعه نیافتگی این شهرستان افزایش تعداد بخش های دلفان ضروری است.
امام جمعه نورآباد تصریح کرد : با توجه به محرومیت ها و توسعه نیافتگی دلفان تاسیس فرمانداری ویژه در این شهرستان ضروری است.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار