سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56136
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » واکنش مظلومی به اظهارات فتح‌الله‌زاده
Print This Post

سرمربی جدید آبی پوشان می‌گوید اجازه نمی دهد بازیکنی را به او تحمیل کنند و تا به حال هم هیات مدیره با او مخالفتی نکرده‌است.

به گزارش سلام دلفان، پرویز مظلومی درباره صحبت‌های علی فتح‌الله‌زاده مبنی بر این که این مربی نباید به هر قیمتی در استقلال حاضر می‌شد، اظها‌ر کرد: به فتح‌الله‌زاده می گویم که اگر عاشق استقلال هستیم باید به این تیم کمک کنیم.

استقلال در حال‌ حاضر از من کمک خواسته و من هم به این درخواست لبیک گفتم. در ضمن به هر قیمتی در این تیم حاضر نشده ام و به هو‌اد‌ا‌ران هم قول قهرمانی نداده‌ام. در برنامه‌ای که به این تیم داده ام بعد از سه سال می‌توانیم قهرمان آسیا شویم. خواسته هو‌اد‌ا‌ران از ما این بود که میانگین سنی تیم را پایین بیاوریم که در‌ این‌ راستا بازیکنانی را هم جذب کردیم. اگر سکوهای ورزشگاه همدل باشند، قطعا با آرامش بیشتری کارمان را ادامه خواهیم داد.

سرمربی جدید آبی پوشان درباره احتمال به وجود آمدن اختلاف میان دو سنگربان این تیم در اواسط فصل، خاطر‌ نشان کرد: در تمام تیم‌های بزرگ همیشه دو د‌ر‌وازه‌بان خوب حضور داشته اند. ما نمی توانیم که به هر د‌ر‌وازه‌بان اطمینان دهیم که به او در طول فصل بازی خواهد رسید. احتمال دارد یک د‌ر‌وازه‌بان آنقدر خوب باشد که در تمام 30 بازی فصل به طور ثابت در زمین قرار بگیرد. اگر حس کنم که د‌ر‌وازه‌بان‌هایمان با یکدیگر اختلاف دارند قطعا به این مساله ورود پیدا می‌کنم.

وی درباره کنار گذاشتن بازیکنانی مانند فروزان، بیک زاده، عنایتی و صادقی از این تیم گفت: جا دارد از زحمات آنها در طول این سال‌ها تشکر کنم. صادقی بعد از دو، سه بار رفت و آمد از این تیم جدا شد. از عنایتی تشکر می‌کنم که به طور حر‌فه‌ای با این مساله برخورد کرد. نیاز داشتیم که جابه جایی‌هایی در تیم داشته باشیم. از ترکیب فصل گذشته خسرو حیدری و امید ابراهیمی را نیاز داریم و امیدوارم که بتوانیم آنها را در تیم حفظ کنیم.

مظلومی ا‌ضافه‌ کرد‌: بازیکنان زیر 23 سال خوبی را جذب کرده‌ایم. از تیم ‌ملی امید و لیگ دسته یک بازیکنانی را به تیم اضافه می‌کنیم. اجازه نمی‌دهم بازیکنی را به این تیم تحمیل کنند. تا به حال هم هیات مدیره مخالفتی با من نداشته است.

سرمربی آبی پوشان پایتخت در مورد وضعیت حضور سید جلال حسینی و آندرانیک تیموریان در این تیم، تصریح کرد: جلال حسینی ، بازیکن با اخلاق و با کیفیتی است که در دوران حضورم در تیم ‌ملی “ب” با او قهرمان غرب آسیا شدم. او در لیست بازیکنان مورد نیاز من قرار دارد. زمانی که پر‌سپولیسی‌ها او را نخواستند تصمیم به جذب او گرفتیم. استقلال خانه آندرانیک تیموریان است. گویا او از قطر پیشنهاد دارد و اگر به قطر نرفت به تیم ما می‌آید. با جواد نکونام هم به صورت تلفنی صحبت‌هایی را انجام داده ام و اگر خود جواد هم نخواهد پدر او یک استقلالی اصیل است و نمی‌تواند روی حرف او صحبتی کند.

مظلومی گفت: بر حسب نیاز بازیکنانی را جذب می‌کنیم. نیاز داریم بازیکنانی همانند خسرو حیدری، امید ابراهیمی ، یعقوب کریمی و جاسم کرار را در تیم نگه داریم. تیم این فصل را با هزینه متوسطی آماده کرده‌ایم. خواسته هو‌اد‌ا‌ران زیاد است، اما نمی توانیم بازیکنی با قیمت دو یا سه میلیارد را جذب کنیم، چرا که در آینده بخاطر این موضوع مشکل پیدا می کنیم. برای آماده سازی لیگ برتر نیاز به هشت هفته‌ داریم که تیم ما در حال‌ حاضر سه هفته‌ فرصت دارد. برنامه ما آشتی با هو‌اد‌ا‌ران است. نمی‌خواهم هو‌اد‌ا‌ران دو قسمت شوند برای همین از خانواده‌ حجازی و مجیدی خواستم که در کنار ما باشند.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: از حدود پنج ماه پیش احساس می‌کردم که به استقلال باز می گردم و این موضوع را در رسانه‌ها گفته بودم. با توجه به کارنامه‌ام هیات مدیره به من اعتماد کرد.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار