سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56142
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اشتغال هزار مددجوی بهزیستی لرستان تا پایان سال
Print This Post

مدیرکل بهزیستی لرستان از اشتغال هزار و ۱۰۰ نفر از مددجویان بهزیستی استان تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، “همایون عمودی‌زاده” که در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی لرستان سخن می‌گفت، اظهار داشت: آموزش پیش از ازدواج یکی از برنامه‌های کارگروه است که در قالب ۸۵ کارگاه تا پایان امسال به سه هزار نفر ارائه خواهد شد.
همايون عمودي‌زاده مدير كل بهزيستي لرستانوی از طرح آموزش زندگی و خانواده به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های کمیته آسیب‌های کارگروه فرهنگی و اجتماعی لرستان ذکر کرد و گفت: در این راستا نیز ۷۰ کارگاه آموزشی برای دو هزار و ۲۰۰ نفر تا پایان امسال برگزار می‌شود.
مدیرکل بهزیستی لرستان ادامه داد: برای اجرای این طرح در سه ماهه نخست ۵ کارگاه و در سه ماهه دوم و سوم سال جاری هر کدام 30 کارگاه و در نهایت برای سه ماهه آخر سال نیز ۵ کارگاه آموزش زندگی و خانواده تعریف شده است.
عمودی زاده اضافه کرد: در برنامه آموزش مهارت‌های زندگی که ویژه دانشجویان است ۲۰ هزار نفر در قالب ۲۵۰ کارگاه طی سال‌جاری آموزش می‌بینند.
وی به طرح آموزشی پیشگیری از اعتیاد اجتماع‌محور روستایی اشاره و تصریح کرد: در این زمینه در سه ماهه نخست امسال ۵۰ هزار نفر آموزش دیده‌اند که تا پایان سال قصد داریم به ۲۰۰ هزار نفر آموزش دهیم.
مدیر کل بهزیستی لرستان از وجود ۲۱ مرکز حضوری مشاوره خانواده در سطح استان خبر داد و گفت: به این مراکز باید مرکز مشاوره ۱۴۸۰ و مرکز اورژانس اجتماعی ۱۲۳ را نیز بیفزاییم.
عمودی‌زاده جامعه هدف مراکز مشاوره حضوری مشاوره خانواده لرستان را تا پایان سال جاری ۱۱ هزار نفر پیش بینی کرد و ادامه داد: همچنین برای کمک هزینه ازدواج هزار زوج جامعه هدف بهزیستی تا پایان سال نیز برنامه‌هایی داریم.
احداث ۵۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی لرستان
وی از احداث ۵۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی لرستان خبر داد و گفت: این تعداد واحد مسکونی تا پایان امسال ساخته و تحویل واجدین شرایط می‌شود.
مدیر کل بهزیستی لرستان به فراهم شدن اشتغال هزار و ۱۰۰ نفر از افراد جامعه هدف در طی سال‌جاری
اشاره و اعلام کرد: در سال گذشته نیز هزار و 86 مددجوی بهزیستی استان مشغول به کار شدند.
عمودی‌زاده با بیان این که ۲۰۰ نفر از بهبودیافتگان اعتیاد در لرستان شناسایی شده است، بیان داشت: این افراد در مرحله معرفی به بانک برای دریافت تسهیلات هستند.
منبع: یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار