سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56154
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شرط افزایش مستمری مددجویان
Print This Post

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بررسی طرح افزایش مستمری مددجویان تحت پوشش دستگاه‌های حمایتی در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: در صورت تأمین اعتبارات، مستمری مددجویان افزایش خواهد یافت.

به گزارش سلام دلفان، علی ربیعی وزیر تعاون ، با اشاره به مستمری مددجویان دستگاه‌های حمایتی (کمیته امداد و بهزیستی) اظهار داشت: در سال‌های گذشته مبلغ مستمری هر ساله افزایش ناچیزی را داشته است که البته این افزایش پاسخگوی زندگی مددجویان نیست.

وی تصریح کرد: دولت یازدهم از ابتدای فعالیت، تلاش گسترده‌ای را برای ارائه خدمات ویژه به مددجویان داشته است و در این زمینه به دنبال رایگان کردن هزینه‌های درمانی و تحصیلی بوده است.

ربیعی با تأکید بر اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دنبال ارائه خدمات مناسب‌تر به جامعه هدف دستگاه‌های حمایتی است، افزود: در این زمینه برنامه‌های خوبی در برنامه ششم توسعه پیش‌بینی شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح افزایش مستمری مددجویان دستگاه‌های حمایتی اضافه کرد: این طرح چندی پیش با امضای قابل توجهی از نمایندگان مجلس به تصویب و در حال پیگیری است که امیدواریم به تصویب نهایی برسد.

وی در پایان گفت: در صورت تصویب طرح اشاره شده و تأمین اعتبارات، مستمری مددجویان و دستگاه‌های حمایتی افزایش می‌یابد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار