سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56167
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فهرست پرسپولیس این گونه تکمیل می شود
Print This Post

با خروج نام افشین اسماعیل زاده از فهرست سرخپوشان،کم کم از تفکرات قطعی برانکو ایوانکوویچ برای لیگ پانزدهم رونمایی می شود.

به گزارش سلام دلفان به نقل از کاپ،باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت تغییراتی در فهرست خود ایجاد کند و در اولین گام افشین اسماعیل زاده از فهرست تیم کنار رفت.

بر این اساس،سوشا مکانی،محسن بنگر،رضا نورمحمدی،مایکل اومانیا،رامین رضاییان،لوکا ماریچ(در صورت موفقیت در تست پزشکی)،بابک حاتمی،کمال کامیابی نیا،مهرداد کفشگری،رضا خالقی فر،هادی نوروزی،فرشاد احمدزاده،امید عالیشاه و مهدی طارمی 14 بازیکنی هستند که حضورشان در فهرست پرسپولیس قطعی است.

در این بین،یک دروازه بان لیگ یکی،حبیب گردانی(یا یک مدافع چپ دیگر)،محمد نوری و ایوان کریستانوویچ هم فاز بعدی پرسپولیس 94 خواهند بود.

در همین حال،احمد نوراللهی،علی علیپور،مرتضی قدیمی پور،میلاد کمندانی و مدنی هم پنج بازیکن فهرست زیر 23 سال پرسپولیس خواهند بود و در این لیست 4 جای خالی باقی می ماند تا در طول فصل پر شود.

این در حالی است که ژوزه تادئو،مسعود همامی،حمید رضا علی عسگری،افشین اسماعیل زاده و محمد عباس زاده هنوز با باشگاه قرارداد دارند اما تیم جدید خود را معرفی نکرده اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار