سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56232
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » منتقدان به مذاکرات مصلحت کشور را در نظر گیرند/ مذاکره‌کنندگان در مسیر مورد تایید رهبری گام برداشتند
Print This Post
حمایت تمام قد سوری از تیم مذاکراه کننده

حجت الله خدائی سوری تاکید کرد: مذاکره کنندگان در چارچوب و اصول کلانی که مقام معظم رهبری آنها را تسریح کرده اند حرکت می کنند.

به گزارش سلام دلفان، نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس نهم شورای  اسلامی با بیان اینکه رهبری بارها خطوط و مسیر مذاکره را گوشزد کرده اند، گفت: در آخرین دیدار مسئولان نظام با حضرت آیت الله خامنه‌ای، ایشان مجدد برخطوط قرمز تاکید داشتند و در عین حال از مذاکره کنندگان ایران حمایت کردند. بنابراین این تیم با نظر ایشان گام بر می دارد و خطوط قرمز تعیین شده را به درستی می شناسد.

وی ادامه داد: با این حساب باید به شکلی تیم مذاکره کننده را امیدوار و تقویت کرد تا بتوانند با حفظ و رعایت خطوط قرمز و  رعایت منافع ملی نظام، شجاعانه و انقلابی مذاکرات را به سرانجام برسانند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: باید بررسی کرد که مذاکره کندگان از چه نقطه ای آغاز کردند و امروز در چه نقطه ای می خواهند بحث هسته ای ایران را به پایان برسانند. اینکه هیچ انتقادی در این مسیر نباید باشد درست نیست اما انتقاد باید منطقی و سنجیده باشد.

خدائی سوری تاکید کرد: هر زمان که قرار بر انتقاد است باید دید مصلحت کشور چیست بعد انتقاد را عنوان کرد. با این حال رهبری هم تاکید داشتند نباید مانع انتقاد شد، یک صدایی یعنی موافقت کامل با مخالفت قطعی با هر موضوعی به نظام ضرر می زند.

وی عنوان کرد: باید توجه داشت که مردم خواهان به نتیجه رسیدن توافق هسته ای هستند. دولت نیز در این مسیر گام برداشته است. مسئولان مربوطه ضمن دفاع از اصول نظام باید در مسیر مذاکره حرکت کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در نهایت تاکید کرد: هر نتیجه ای که از مذاکرات ایران و گروه 5+1 خارج شود باید در چارچوب ها تعریف شده باشد.

 

 1. نویسنده دیدگاه: علی
  تیر ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۳۳

  شما به داد مردم حوزه خودت باش
  چکار داری به تیم مذاکره کننده؟
  یعنی منم هستم

 2. نویسنده دیدگاه: علی
  تیر ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۳

  راست میگه به فکر عوض کردن مدیران مدارس باش

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار