سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56328
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور امروز اعلام می‌شود
Print This Post

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه آزمون استخدامی مشترک فراگیر سال 94 دستگاه‌های اجرایی کشور ساعت 18 امروز دوشنبه 15 تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

حسین توکلی به گزارش سلام دلفان، حسین توکلی مشاور عالی سازمان اظهار داشت: در اولین آزمون مشترک سال 94 دستگاه‌های اجرایی کشور تعداد 193 هزار و 468 داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد 75 هزار و 31 نفر زن و 118 هزار و 437 نفر مرد می‌باشد که بر این اساس این آزمون در صبح روز جمعه اول ماه در 58 شهرستان و 108 حوزه امتحانی برگزار گردید.
وی افزود: از این تعداد داوطلب شرکت کننده تعداد 191 هزار و 219 داوطلب در جلسه آزمون حاضر و 72 هزار و 249 داوطلب غایب بودند، همچنین از تعداد 191 هزار و 219 داوطلب حاضر در جلسه آزمون تعداد 43 هزار و 675 نفر زن و 77 هزار و 544 نفر مرد است.
توکلی ادامه داد: نتایج اولیه آزمون استخدامی مشترک فراگیر سال 94 دستگاه‌های اجرایی کشور ساعت 18 امروز دوشنبه 15 تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و داوطلبان باید برای دریافت نتیجه آزمون از طریق شماره داوطلبی و پرونده و مشخصات شناسنامه  و اطلاعات کارت نسبت به دریافت نتایج آزمون خود اقدام نمایند.
وی اظهار داشت : آن دسته از داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که حدنصاب لازم را به دست نیاوردند، می‌توانند با مشاهده کارت آزمون از وضعیت علمی خود مطلع شوند و همچنین آن دسته از داوطلبانی که حد نصاب لازم را به دست آورده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت به ویرایش و یا تکمیل اطلاعات خاص و نسبت به بندهای مربوط به سهمیه سابقه خدمت و وضعیت معلولیت در استان و شهرستان های بومی در انتخاب‌شغل از تاریخ 18 امروز لغایت روز یکشنبه 21 تیر ماه اقدام نمایند.
منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار