سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56331
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » هزار و 20 یتیم در شهرستان دلفان حامی یابی شدند
Print This Post

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دلفان گفت: در این شهرستان تاکنون برای هزار و 20 یتیم حامی یابی شده است که ماهانه زیر پوشش کمک های نقدی خیران و نیکوکاران قرار می گیرند

 

به گزارش سلام دلفان، غلام دادور روز دوشنبه در حاشیه بازدید جمعی از مسئولان محلی از ایتام شهرستان دلفان ، تعداد حامیان که با این نهاد همکاری می کنند 755 حامی عنوان کرد و افزود: در سالجاری 640 میلیون 194 هزار ریال به صورت نقدی و غیرنقدی توسط حامیان به حساب یتیمان واریز شده است .

وی اظهار داشت : همچنین مبلغ 21 میلیون ریال توسط دو حامی ساکن تهران جهت کمک هزینه جهیزیه به حساب ایتام تحت حمایت خود واریز کردند .

دادور ، با بیان این که کفالت و اکرام ایتام و افراد بی سرپرست همواره مورد تاکید دین مبین اسلام بوده است، اظهار داشت: اکرام یتیم موجب دوستی خداوند، آسایش در دنیا و آخرت، بازدارندگی از کبر و غرور و دوری از محنت می شود.

وی ، با درخواست از خیران نیک اندیش برای مشارکت در طرح حامی یابی بیان داشت : ایتام در این نهاد دارای شناسنامه نیازمندی با اولویت ها می باشد که با مراجعه حامیان نوع نیاز یتیم و خانواده آنان در اختیار آنان قرار می گیرد .

وی ادامه داد : کمک های جمع آوری شده حامیان با اطلاع آنان صرف اموراتی چون خرید مسکن ، کمک هزینه جهیزیه ، هدیه ازدواج ، درمان و تحصیل ایتام می شود و ماهانه گزارش عملکرد ماهیانه و سالیانه به فرد خیر اعلام می شود.

منبع:ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: سینا
    تیر ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۱۴

    باآمدن آقای دادور تغیرات خوبی در کمیته امداد صورت گرفت انشاالله یک سری افراد که حاشیه سازند را مجال تاختن برمددجویان راندهد

  2. نویسنده دیدگاه: ابراهیم
    تیر ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۹

    ضمن تشکر از آقای دادور باید خدمت ایشان عرض کنم ….. ایشان خیلی مددجویان رااذیت میکند وبخاطر خداکارنمی کند لطف کنید یا تذکردهید یا پست ایشان را به جایکه کمتر با مردم سرکار دارد تغییر دهید ممنون

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار