سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56461
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » ماجرای پیشروی داعش تا ۳۰۰ متری دفتر بشار اسد
Print This Post

علی اکبر ولایتی با اشاره به اینکه در گذشته داعش تا ۳۰۰ متری دفتر بشاراسد هم پیشروی کرده بود ولی در نهایت با شکست مواجه شد نسبت به درمان مجروحان داعشی در اسرائیل انتقاد کرد.

به گزارش سلام دلفان، علی اکبر ولایتی در مراسم فلسطین نماد مقاومت با تشریح چگونگی به وجود آمدن رژیم غاصب صهیونیسم و تقسیم سرزمین‌های فلسطین اظهار کرد: آلمانی‌ها باید به دلیل خساراتی که در جنگ جهانی به وجود آورده بودند جبران مافات می‌کردند ولی در نهایت یان مسلمانان بودند که مجبور شدند که این جبران را پس دهند.

وی ادامه داد: حاکم‌های دولت‌های عربی هرگز با مردم کشورمان همراه نبودند به همین دلیل در جنگهای متعدد با اسرائیل شکست خوردند و تنها کشوری که بعد از رویداد کمپ‌دیوید که همیشه مقاومت و حمایت کرد سوریه بود و امروز سوریه غرامت‌‌های خود را پرداخت می‌کند.

ولایتی افزود: امام راحل(ره) همیشه دغدغه‌شان مبارزه با اسرائیل و دفاع از فلسطین بود و از ۱۳ سال قبل از انقلاب این مسئله را پیگیری می‌کردند و پس از پیروزی انقلاب نیز اعضای سفارت اسرائیل از ایران اخراج و این سفارتخانه به اهل آن یعنی فلسطینیان ارائه شد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب، ایران را نجات داد و سرآغاز بیداری اسلامی شد که از افغانستان شروع شد و هرجا نفس امام راحل رسید آن ملت همچون لبنان به پا خواستند گفت: اسرائیل برای نخستین بار از یک گروه در لبنان شکست خورد و شکست‌های پی‌در پی اسرائیل در فلسطین نیز تکرار شد.

وی با اشاره به بیداری اسلامی در کشورهای تونس، مصر و یمن عنوان کرد: حمله به سوریه برای شکستن بیداری اسلامی بود زیرا سوریه و دولتش شناسنامه مقاومت هستند. و این در حالی است که کشورهای مورد حمایت آمریکا هیچ دغدغه‌ای در مورد دموکراسی ندارند و لی کشوری مانند سوریه که خط نخست مقاومت است محکوم است به نارضایتی ملتش می‌شود و این مسئله را بهانه می‌کنند.

ولایتی با اشاره به جنایات متعدد داعش از جمله آتش زدن اسیر و سربریدن که همه آن را برگردن اسلام می‌اندازند عنوان کرد: در گذشته داعش طی پیش‌روی‌های خود به ۳۰۰ تا ۴۰۰ متری دفتر بشاراسد هم رسیده بود اما در نهایت محکوم به شکست شد.

وی با انتقاد نسبت به درمان مجروحان داعشی در اسرائیل بیان داشت: مردم یمن، لبنان، عراق و سوریه سرانجام در مقابل سیاست‌های خصمانه اسرائیل پیروز خواهند شد، ایران نیز راه امام و رهبر معظم انقلاب را ادامه خواهد داد.

ولایتی در پایان با بیان اینکه هیچ کشوری همچون ایران از دولت و کشور فلسطین حمایت نکرده است، خاطرنشان کرد: به گفته مسئولان فلسطین از جمله رمضان عبدالله سلاح‌ها و مهماتی که در جنگ غزوه از طرف فلسطینیان به کار گرفته شد به کمک ایران تهیه شده بود در حالی که در این جنگ عربستان به اسرائیل کمک می‌کرد.

منبع: تسنیم

  1. نویسنده دیدگاه: چواری
    تیر ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۳

    شایسته است در شب شهادت مولای متقیان علی علیه السلام نماد یا نشان سیاه رنگی از عزاداری گوشه سایتتان درج کنید اجرکم عندالله

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار