سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56474
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » جوابیه اداره گاز نورآباد در خصوص گزارش “قطع گاز واحدهای مسکونی در آستانه شب قدر”
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد

در پی درج گزارشی تحت عنوان “قطع گاز واحدهای مسکونی در آستانه شب قدر توسط اداره گاز دلفان” اداره گاز نورآباد جوابیه ای به این پایگاه خبری ارسال نمود.

به گزارش سلام دلفان، در پی درج گزارشی تحت عنوان “قطع گاز واحدهای مسکونی در آستانه شب قدر توسط اداره گاز دلفان” اداره گاز نورآباد جوابیه ای به این پایگاه خبری ارسال نموده که مطابق قانون مطبوعات درج می گردد.

 

مدیر محترم سایت سلام دلفان، به اطلاع می رساند که خبر منتشر شده “قطع گاز واحدهای مسکونی در آستانه شب قدر توسط اداره گاز دلفان” درج شده در “سایت سلام دلفان” صحیح نمی باشد لذا ذکر چند نکته جهت استحظار خوانندگان محترم سایت سلام دلفان ضروری می باشد.

 

  • علت عدم حضور رئیس اداره در ساعت مذکور، شرکت در جلسه دهیاری ها که فرماندار و امام جمعه محترم از جمله حاضرین در جلسه بوده اند، بوده است.
  • برنامه تعویض کنتورهای خراب از برنامه های روزانه شرکت بوده است که در دستور کار همیشگی اداره می باشد که آن هم بلافاصله و بدون معطلی کنتور تعویض و گاز وصل می شود.
  • در حین اجرای کارهای روزانه متاسفانه به برخی اشتراک های غیرمجاز و سرقتی بر می خوریم که این اشتراکات هم بدلیل عدم رعایت مسائل ایمنی قطع می گردند، که ظاهراً در تاریخ مذکور مامورین ما در حین تعویض به یکی دو مورد برخورد کرده اند و بخاطر عدم رعایت نکات ایمنی قطع شده اند که مجدداً پس از تعیین تکلیف، وصل خواهند شد.

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار