سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56571
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » حضور در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه شرعی و دینی است+ زمان و مکان برگزاری راهپیمائی روز قدس
Print This Post
حجت الاسلام موسوی در گفت و گو با سلام دلفان

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان دلفان از ساعت ۱۱/۳۰ از خیابان مدرس، روبروی جهاد کشاورزی آغاز و در مسیر،میدان حضرت امام، بلوار شهید بهشتی، خیابان مصلی ادامه و در نهایت به مصلی نماز جمعه ختم خواهد شد.

imagesبه گزارش سلام دلفان، حجت‌الاسلام سید نصرت الله موسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان گفت:هرچه مسلمانان جهان در این روز حضور پررنگتری در راهپیمایی داشته باشند موجب یاس و ناامیدی دشمنان اسلام و به‌ویژه اسرائیل غاصب می‌شود.

حجت‌الاسلام موسوی با دعوت از همه شهروندان دلفانی برای حضور در همایش ملی اسلامی روز جهانی قدس، گفت: روز قدس روز تجلی وحدت است و مردم ولایتمدار دلفان در کنار دیگر هموطنان ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد.

موسوی با اشاره به اقدام های ضدانسانی و اسلامی رژیم صهیونیستی علیه مسلمانان بی‌گناه فلسطین، خاطرنشان کرد: محکوم کردن اقدام های وحشیانه این رژیم غاصب علیه مردم بی‌گناه فلسطین وظیفه‌ای بزرگ و انسانی بر عهده آحاد مسلمانان است.

وی حضور حداکثری در راهپیمایی روز جهانی قدس را وظیفه ای ملی و شرعی برای همه ایرانیان عنوان کرد و افزود: روز قدس نماد انزجار مسلمانان از جبهه استکبار بوده و هرچه باشکوه برگزار شدن این روز هیمنه استکبار را بیشتر خواهد شکست.

حجت‌الاسلام موسوی گفت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و نامگذاری این روز به‌عنوان روز جهانی قدس به تعبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی، روز اسلام است و همه مسلمانان جهان باید این روز را به نحو باشکوه و شایسته ای گرامی بدارند.

وی خاطر نشان کرد: روز قدس،یادگار امام خمینی (ره) و سالروز همبستگی کشورهای اسلامی است و امام خمینی (ره) در واقع این روز را برای ایجاد وحدت رویه در راستای مبارزه با رژیم اشغالگر، روز قدس نامگذاری کرد و به همین دلیل روز قدس را می‌توان روز عظمت اسلام نیز تفسیر کرد.

گفتنی است، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان دلفان روز جمعه ۱۹ تیر ماه از ساعت ۱۱/۳۰ از خیابان مدرس، روبروی جهاد کشاورزی آغاز و در مسیر،میدان حضرت امام، بلوار شهید بهشتی، خیابان مصلی ادامه و در نهایت به مصلی نماز جمعه ختم خواهد شد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار