سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56633
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سوری: مسلمانان در هیچ شرایطی دشمنی با رژیم صهیونیستی را از یاد نمی‌برند
Print This Post
اسرائیل غاصب غده چرکینی در دنیا است

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات موجود در منطقه نباید اعتقادات مسلمین را تحت‎الشعاع خود قرار دهد و مسلمانان در هر شرایطی شکست اسرائیل غاصب را از یاد نخواهند برد.

2239288_195به گزارش سلام دلفان، حجت الله خدایی سوری در ارتباط با اهمیت روز قدس اظهار داشت: طی 36 سال گذشته که ارتباط ملت ایران با این رژیم غاصب قطع‌شده، بارها از طرف این رژیم برای ملت ما مشکلاتی به وجود آمده و بارها نیز ملت ایران مشکلاتی را برای این رژیم منحوس ایجاد کرده‎ است.

وی افزود: روز قدس را حضرت امام خمینی (ره) برای مسلمین تعیین کرده‎اند و بارها ایشان در فرمایشات خود از این رژیم غاصب و اشغالگر به عنوان غده‎ای چرکین در منطقه نام‌برده‌اند که باید از بدن مسلمین خارج شود.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مشکلات موجود در منطقه نباید اعتقادات ما را تحت‎الشعاع خود قرار دهد، حتی اگر ده‎ها جنگ و درگیری دیگر در منطقه ایجاد شود، ملت ایران و مسلمین جهان در هر شرایطی هرگز شکست اسرائیل غاصب را از یاد نخواهند برد.

سوری با اشاره به حضور پررنگ مردم در هر صحنه و مناسبتی به عنوان پشتوانه‎ای برای تیم مذاکره‎کننده هسته‎ای ایران، تصریح کرد: مذاکره‎کنندگان خارجی باید بدانند که طرف آن‎ها فقط یک تیم مذاکره‎کننده نیست، بلکه طرف آن‎ها ملتی است که هیچ‌گاه و در هیچ شرایطی برای دفاع از سرزمین و کیان خود از هیچ کوششی فروگذار نکرده‎اند.

وی افزود: تا زمانی که به فرموده امام راحل، این غده چرکین از قلب مسلمانان خارج نشود، ملت ایران و تمامی مسلمین جهان هرساله روز قدس را باشکوه هرچه تمام‌تر برگزار خواهند کرد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار