سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56768
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رئیس سابقه دارها در «ماه عسل»
Print This Post

احسان علیخانی در بیست‌و‌سومین شب از ماه رمضان اجرای سال آینده ماه عسل را واگذار کرد.

 به گزارش سلام دلفان، شب گذشته در بیست و سومین روز از ماه مبارك رمضان، «ماه عسل» پنجره ی جدیدی را به روی مخاطبان خود گشود.

علیخانی پس از سلام و احوالپرسی با مخاطبان ضمن تشکر از استقبال مردم از طرح محسنین افزود:من زمانی كه جواب دندان شكن می شنوم و قانع می شوم حال می كنم ،تصور این حجم استقبال را نمی كردیم این مطلب را نه برای پز دادن، بلكه برای شادی بچه های این سرزمین  می گویم، خداروشكرتاكنون ١٥٠هزار نفر برای حمایت از این كودكان اعلام آمادگی كردند.

علیخانی در ادامه بیان كرد:با رفیق ها و همسن و سال های خودم كار دارم با كسانی كه ٥٠هزار تومان پول قلیانشان است و یا در حال دور دور كردن هستند،باید آنها هم آستینهایشان را بالا بزنند و به این طرح بپیوندند.

علیخانی اظهار داشت:تاكنون چهره هایی چون مازیار فلاحی، پرستو صالحی، حمیدگودرزی، پژمان بازغی، ماه چهره خلیلی، فریبا متخصص و حدیث میرامینی هم برای حمایت از این كودكان اعلام آمادگی كردند.

دكتر نبی مهمان بیست وسومین روز «ماه عسل» بود، كارآفرینی كه شرط استخدام در شركتش داشتن سوء پیشینه است.

مهمان برنامه با بیان بسیار شیوایی از عشق خود به این كار گفت و از همان ابتدای برنامه مدام رو به دوربین خطاب به مخاطبان نكته های قابل تاملی را بیان می كرد علیخانی  كه محو صحبتهای او شده بود با خنده گفت: این جمله هایتان را برای من پیامك كنید.

دكتر نبی در ادامه رو به مخاطبان برنامه افزود: با بخشیدن به خودمان كمك می كنیم نه دیگران ،مردم شما اتفاقی این برنامه را برای دیدن انتخاب نكردید پس كانال تلویزیون را تغییر ندهید.

علیخانی كه از صحبتهای كلیدی و پرمغز مهمان هاج واج مانده بود، گفت: دكتر عالی بود جان من سال بعد شما به جای من این برنامه را اجرا كنید.

قصه ی دكتر نبی بدین گونه بود كه او پس از اتمام تحصیلاتش به استاد خود می  گوید به من یك نكته ای بیاموز كه تاكنون به كسی نیاموختی؟

استادش به او می گوید: طوری زندگی كن كه اسمت با جسمت زیر خاك نرود بعد از شنیدن این جمله به فكر فرو می رود و سوار تاكسی می شودكه از رادیو تاكسی این جمله را می شنود :چه سكوتی دنیا را فرا می گرفت اگر هركس به اندازه عملش صحبت می كرد بعد از شنیدن این جمله حال او متحول می شود و تصمیم می گیرد یك كار متفاوت انجام دهد بنابراین  با كمك یك سری افراد همفكر كارخانه ای تاسیس می كند و شرط استخدامش را هم داشتن سوء پیشینه می گذارد یعنی افراد متهم ،زندان رفته  و در كل مسئله دار را استخدام می كند.

علیخانی از مهمان پرسید: اگر من بخواهم در كارخانه شما  استخدام شوم  باید سوء پیشینه داشته باشم؟ مهمان گفت: نه شما استثناء هستید، چون معروفید.

علیخانی گفت: همه ی ما مجرم هستیم اما جرم هایم پنهان است ولی جرم این افراد آشكاراست.

سپس آیتم تشیع پیكر شهید سید جلیل وركی غواص خط شكن پخش شد.

علیخانی در ادامه از مهمان پرسید: از اعتماد به این آدم ها، بی معرفتی هم دیدید؟دكتر در پاسخ عنوان كرد: هرگز، معشوق و عاشق زیر پای همدیگر را خالی نمی كنند من عاشق آنها هستم.

دو تن از افراد سوء پیشینه دار به همراه همسرانشان در برنامه حضور داشتند كه یكی از آنها در كارخانه دكتر نبی مشغول فعالیت بود.

علیخانی در پایان خاطرنشان كرد:بیایید به یكدیگر اعتماد كنیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار