سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56778
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » انهدام یک تیم تروریستی در مرز میرجاوه
Print This Post

فرمانده مرزبانی کشور گفت: شب گذشته یک تیم تروریستی با هدف ایجاد ناامنی و اقدامات خرابکارانه قصد ورود به استان سیستان و بلوچستان را داشتند که توسط مرزبانان دستگیر شدند.

 به گزارش سلام دلفان، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی کشور، در جمع خبرنگاران در زاهدان اظهار داشت: شب گذشته یک تیم تروریستی با هدف ایجاد ناامنی و اقدامات خرابکارانه قصد ورود به استان سیستان و بلوچستان شدند، که توسط مرزبانان دستگیر شدند.

فرمانده مرزبانی کشور افزود: این تیم قصد داشت از طریق مرز میرجاوه وارد کشور شده و در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و استان‌های همجوار اقدامات خرابکارانه و انفجار انجام دهند.

این مسئول ادامه داد: مقادیری سلاح و مهمات، مقداری چاشنی انفجاری و سه قبضه سلاح از آنها کشف و مقداری ناس و مواد مخدر کشف شده است.

وی گفت: با توجه به کار اطلاعاتی مرزبانان، منطقه در محاصره کامل قرار داشته و ساعت یک شب درگیری آغاز و دو ساعت به طول انجامید، دو نفر از اعضای این تیم زنده دستگیر شده و یک نفر زخمی است.

سردار رضایی بیان کرد: بنا بر اعترافاتشان، آنها از سوی آمریکا اجیر شده بودند تا در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و استان‌های همجوار با انجام اقدامات خرابکارانه ایجاد ناامنی کنند.

وی افزود: در این درگیری ستوان دوم منصور توحیدی نیز به درجه شهادت نائل آمد.

* شناسایی 70 گروه شرور در پاکستان

فرمانده مرزبانی کشور افزود: بیش از 70 گروه شرور و مشخص شده را در پاکستان شناسایی کردیم، حتی محل آنها را به  مقامات پاکستان اعلام کردیم، انتظار داریم پاکستان حق همسایگی را ادا کند و همکاری لازم را در این زمینه داشته باشد.

این مسئول ادامه داد: ناامنی کشورهای ما از سوی آمریکا و استکبار است، آنها می‎خواهند امنیت اسرائیل تأمین کنند.

وی اضافه کرد: با کشور افغانستان اجلاس‌ها و توفقات خوبی داریم، با پاکستان هم همینطور اما هنوز جای کار دارد، باید پاکستان مرز خود را محکم کند، باید کشور خود را از وجود گروهک‌های تروریستی پاک کند و نگذارد افراد شرور به سهولت به فعالیت خود ادامه دهند.

سردار رضایی گفت: در سال جاری برای انسداد مرز در نظر گرفته شده و اقدامات خوبی در حال اجرا است.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار