سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56929
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » وزير کار درگذشت کارگر فداکار لُر را تسلیت گفت
Print This Post

وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به مناسبت درگذشت شهرام محمدي، کارگر فداکار حادثه پتروشيمي مارون، پيام تسليت صادر کرد.

شهرام محمدي به گزارش سلام دلفان، به دنبال درگذشت شهرام محمدی جوان فداکار حادثه شرکت پتروشیمی مارون، علی رفیعی- وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي پیام تسلیتی صادر کرد.
در پیام ربیعی آمده است:
اي خدا ما مي‌توانيم به‌روزی برگرديم که ما هل بدهيم، ما بميريم و ديگران زنده بمانند.
در آذر سال 1393 در جمع کارگران بسيجي از هل دادن‌هاي دوران دفاع مقدس و فداکاري دوستي بسيجي به نام طاهر خاطره‌اي تعريف کردم که وقتي همراه با چند نفر ديگر براي شناسايي مي‌روند و در کمين دشمن قرار مي‌گيرند ديگران را هل مي‌دهد، مي‌ايستد و شهيد مي‌شود. در آن مراسم اشاره کردم «اي خدا ما می‌توانیم به‌روزی برگرديم که ما هل بدهيم، ما بميريم و ديگران زنده بمانند.»
نهم تير 1394 شهرام محمدي، کارگر 34 ساله اهل ايذه، ما را به هل دادن‌هاي دوران دفاع مقدس برگرداند. اين جوان دلاور خطه بختياري با فداي جان خود مانع از بروز فاجعه‌اي بزرگ در پتروشيمي مارون شد و نشان داد حماسه‌آفريني خوزستان و خوزستاني‌ها پايان ندارد. اقدام شهرام محمدي سرشار از ايثار و نشان ازخودگذشتگي انسان‌هاي والايي داشت که انديشه‌شان زنده ماندن مردم است.
بررسي‌هاي کارشناسي وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي نشان مي‌دهد اقدام فداکارانه شهرام محمدي از جنس حماسه‌اي بوده است که طاهرهاي اين مرزوبوم در دوران دفاع مقدس خلق کردند. اقدامي سرشار از ارزش‌ها و زيبايي‌هاي انساني، اجتماعي و اخلاقي، اقدامي بدون دروغ، نيرنگ و ريا و… .
به فرزندان عزيزم اميرحسين، اميرمحمد، امير حسام و ارشيدا مي‌گويم نام پدر شما به‌عنوان يک کارگر فداکار مانند داستان دهقان فداکار در خاطره جمعي اين کشور هميشه زنده خواهد ماند. کارگري که در زندگي خود؛ به‌ويژه پس از فوت پدر، شرافتمندانه بار تکفل خانواده را به دوش کشيد و هنگام مرگ نيز ايثارگرانه با فداي جان خود زندگي دوستان و همکاران خود را نجات داد.
اين‌جانب ضمن تسليت درگذشت شهرام محمدي با خانواده محترم و داغدارشان ابراز همدردي مي‌نمايم و از درگاه خداوند متعال براي آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه الهي و براي کليه بازماندگان صبر و شکيبايي مسئلت مي‌نمايم.
علی رفیعی- وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي
قابل‌ذکر است «شهرام محمدی» کارگر جوان ایذه‌ای پتروشیمی مارون ماهشهر چند روز پیش بر اثر انفجار در این پتروشیمی با فداکاری و به خطر انداختن جان خود، جان تعداد زیادی از همکاران خود و کارگران محیط اطراف این ناحیه را نجات داده بود و بر اثر این حادثه دچار سوختگی شدید گشت و به تهران انتقال یافت.
متأسفانه این جوان فداکار پس از چند روز بستری بودن، روز گذشته پیش بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.
منبع: یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار