سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56988
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » زودترین زمان توافق از زبان منبع ایرانی
Print This Post

یک منبع آگاه در هیات جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که توافق جامع نهایی بر سر برنامه هسته‌ای ایران حاصل خواهد شد ولی این مساله زودتر از عصر دوشنبه اتفاق نخواهد افتاد.

سلام دلفان –  یک منبع آگاه در هیات جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که توافق جامع نهایی بر سر برنامه هسته‌ای ایران حاصل خواهد شد ولی این مساله زودتر از عصر دوشنبه اتفاق نخواهد افتاد.

یک منبع آگاه در هیات مذاکره کننده جمهوری اسلامی در مصاحبه با اسپاتنیک، تصریح کرد: مذاکرات با امضای توافقنامه جامع بر سر برنامه هسته ای ایران به نتیجه خواهد رسید. این اتفاق در زودترین زمان ممکن عصر دوشنبه اتفاق خواهد افتاد.

پیش از این یک منبع آگاه در هیات های غربی گفته بود که فارغ از نتیجه نهایی مذاکرات، امروز دوشنبه 13 جولای آخرین روز مذاکرات بر سر برنامه اتمی ایران خواهد بود.

ایران و شش قدرت جهانی شامل چین، فرانسه، روسیه، آمریکا ، انگلیس و آلمان در تلاش برای دستیابی به توافق بلندمدتی هستند که ماهیت صلح آمیز برنامه اتمی ایران را تضمین کند و در مقابل تحریم های اعمال شده علیه تهران را لغو نماید.

ایران و قدرت های جهانی نتوانستند تا ضرب الاجل 30 ژوئن به توافق جامع هسته ای دست یابند و این ضرب الاجل را تا 13 جولای یعنی ا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار