سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57014
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » دستگیری سارقان منزل در دلفان/ اعتراف سارقین به 11 فقره سرقت
Print This Post
فرمانده انتظامی دلفان خبر داد

فرمانده انتظامی دلفان از انهدام باند دو نفره سرقت منزل و کشف 11 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: دستگیری سارقان منزل در دلفان

 به گزارش سلام دلفان، علی نجات‌کرمی ظهر امروز در جمع کارکنان نیروی انتظامی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در دلفان موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.وی افزود: کارآگاهان این پلیس تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند و با انجام یک سری اقدامات پلیسی رد دو سارق را گرفته و در یک عملیات حساب شده با هماهنگی مقام قضایی موفق به دستگیری آنان شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان که در مقابل شواهد و ادله محکم پلیس قرار گرفته بودند لب به اعتراف گشوده و به 11 فقره سرقت منزل با حضور در محل‌های سرقت و بازسازی صحنه اعتراف کردند.

کرمی برای پیشگیری از دیگر سرقت‌های احتمالی به شهروندان توصیه کرد: با نصب حفاظ مناسب پشت پنجره و درب‌های ورودی، استفاده از قفل‌هایی توپی دار و مغزی مسطح و نگه نداشتن اشیای قیمتی و اسناد بهادار در منزل و سپردن به صندوق امانات بانک، سارقان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذارند.

فرمانده انتظامی شهرستان دلفان در ادامه از پلمب 51 واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.

این مسئول گفت: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم در ماه مبارک رمضان طرح نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن این فرماندهی اجرا شد.

وی افزود: ماموران در این طرح از چندین واحد صنفی بازدید به عمل آورده و تعداد 51 واحد صنفی متخلف را به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین صنفی و انتظامی پلمپ کردند و متخلفان به دادسرا معرفی شدند.

منبع: فارس

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار