سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57044
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آیا سعود الفیصل در آمریکا کشته شد؟
Print This Post

فعال عربستانی که به علت افشای مسائل پشت پرده آل‌سعود در شبکه های اجتماعی، معروف شده است، این بار فاش کرد که سعود الفیصل وزیر خارجه سابق عربستان سعودی در برخلاف ادعای سران این کشور، در بیمارستان نمرده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از حدث نیوز، “مجتهد” در صفحه خود در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: هیچ فردی لحظه مرگ سعود الفیصل را ندید و هنگامی که در منزلش در لس آنجلس می خواستند او را از خواب بیدار کنند، دیدند مرده است؛ هر روایتی دیگری جز این، ساختگی است.

مجتهد افزود: سعود الفیصل از توانمندی عقلی خوبی برخوردار بود اما هیچ وقت از این توانمندی برای خدمت به دین و وطن استفاده نکرد و تمام توان خود را در جهت منافع خاندان حاکم بر عربستان و آمریکایی ها به کار گرفت.

وی نوشت: سعود الفیصل علاوه بر اجتهادش در مقابله با اسلام از طریق منصبش، به گفته نزدیکانش از جمله اعضای خاندان آل سعود بود که کمترین احساسات و گرایش های دینی را داشت.

مجتهد در پایان می نویسد: مساله مرگ سعود الفیصل، یادآور سرنوشت بسیاری از سران کشورهای عربی است که به آمریکا رفتند و در آنجا کشته شدند و اینک این سوال مطرح است که آیا الفیصل هم چنین سرنوشتی داشته است؟؟

منبع: العالم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار