سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57048
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » درمانگاه تامین اجتماعی در هفته دولت افتتاح خواهد شد/عذرخواهی از مردم دلفان
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان ضمن عذرخواهی از مردم نورآباد و دلفان به دلیل طولانی شدن پروسه ساخت درمانگاه این شهر، عنوان کرد: ساختمان این درمانگاه آماده و در حال آماده سازی تجهیزات است که در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

به گزارش سلام دلفان، امین بهاروند در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: درمانگاه ازنا محیط مناسبی ندارد و ساختمان این درمانگاه مسکونی بوده که مصوبه آن گرفته شده، سال گذشته کارهایی اجرایی آن انجام شده و فردا با حضور استاندار درمانگاه جدید کلنگ زده می شود و عملیات ساخت آن آغاز خواهد شد.وی ضمن عذرخواهی از مردم نورآباد و دلفان به دلیل طولانی شدن پروسه ساخت درمانگاه این شهر، عنوان کرد: ساختمان این درمانگاه آماده و در حال آماده سازی تجهیزات است که در هفته دولت افتتاح خواهد شد.25655

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان با بیان اینکه مرکز NICU بیمارستان نرگس دورود در سال ۹۴ افتتاح می شود، ادامه داد: ارتقاء کیفیت هتلینگ و امکانات رفاهی در سه بیمارستان تامین اجتماعی در استان طی دو سال از برنامه های ما است که تا به حال دو میلیارد تومان برای سال اول این کار مصوب شده است.

بهاروند با اشاره به اینکه در سال گذشته یک میلیون و ۷۹۵ هزار و ۵۱۷ نفر در مراکز ملکی تامین اجتماعی ویزیت شده اند، تصریح کرد: بیش از دو هزار و ۳۰۰ مراجعه به مراکز پاراکلینیک ما انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲۸ هزار و ۱۵۰ مورد بستری در بیمارستان های تامین اجتماعی استان صورت گرفته است، افزود: طی سال گذشته ۱۵ هزار و ۳۰۸ عمر جراحی در بیمارستان های ما انجام شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان با بیان اینکه ۹ هزار و ۸۶۱ زایمان در مراکز تامین اجتماعی استان در سال ۹۳ انجام شده است، خاطر نشان کرد: از این تعداد چهار هزار و ۲۰۶ مورد سزارین و پنج هزار و ۶۵۵ مورد طبیعی بوده که نسبت به سال ۹۲ تغییری نداشته است.

بهاروند یادآور شد: با توجه به کمبودهایی که داشتیم در تعداد بستری شده ها از رتبه ۱۶ به رتبه ۱۲ کشور و اعمال جراحی از رتبه ۱۵ کشور به ۱۱ کشور نسبت به سال ۹۲ صعود داشته ایم.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار