سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 571
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خبر داد: ارتباط برخی کاندیداهای انتخابات در لرستان با جریان انحرافی
Print This Post
سرویس سیاسی- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دلفان، در مراسم شب عاشورای حسینی(ع) هیئت محبین اهل بیت(ع) که در مسجد امام حسین(ع) برگزار گردید و نیز در ...

سرویس سیاسی- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دلفان، در مراسم شب عاشورای حسینی(ع) هیئت محبین اهل بیت(ع) که در مسجد امام حسین(ع) برگزار گردید و نیز در مراسم ظهر عاشورای این هیئت که در گلزار شهدای نورآباد برگزار شد، بیانات مهمّی  را پیرامون انتخابات مجلس نهم  و ارتباط برخی کاندیداهای  مجلس در استان لرستان با جریان انحرافی و… ایراد نمود. با توجه به مشابه بودن این دو سخنرانی، گزیده هایی از بیانات شب عاشورای وی در پیش می آید و به زودی، متن کامل سخنان ظهر عاشورای وی، در سایت منتشر می شود.

گزیده سخنان “حجت الاسلام سیدجعفر مرادیانی” در شب عاشورا :

– بخش اعظم دستورات اسلام مسائل اجتماعی و سیاسی است.

– امام حسین(ع) در قیام خود اهداف سیاسی داشتند و اگر مردم زمانش او را یاری می کردند، حکومت یزید را سرنگون نموده و خود حکومت را به دست می گرفتند.

–  در مسائل سیاسی معروف و منکر وجود دارد. از جمله منکرات سیاسی، رضایت و یا سکوت در برابر حاکمان طاغوت است. از دیدگاه قرآن در کنار ایمان به خدا، لازم است مؤمن از طاغوت بیزاری بجوید. در کشورهای اسلامی غیر از ایران به این مسئله توجه نمی شود و مردم در برابر حکومت طواغیت ساکتند.

– در موضوع بیداری اسلامی در جهان اسلام مردم تصمیم به بازگشت به دامان قرآن گرفته اند و از طاغوت های حاکم بر خود بیزاری می جویند و بحمدالله در مصر و تونس و لیبی، اسلامگراها حکومت را به دست گرفتند و این حرکت مبارک در جای جای جهان اسلام در حال انجام است.

انتخابات مجلس نهم

 دلایل اهمیّت انتخابات اسفندماه :

–  مجلس توانایی ردّ صلاحیت سیاسی رئیس جمهور را دارد و می تواند رأی به عدم کفایت سیاسی او بدهد.

– مجلس می تواند با قوه قضاییه را با عدم تصویب قوانین مورد نیاز او، فلج و فشل نماید. مجلس می تواند در جامعه اضطراب و تشویش ایجاد نماید.

– دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی برای مجلس برنامه ها ریخته اند.

– یکی از ویژگی های مهمّ انتخابات این دوره، وجود جریان انحرافی است که از ثروت فراوانی برخوردار است و متأسفانه برخی مسئولین ارشد نظام تمام قد از آنها حمایت می کنند.

در لرستان نیز بوی جریان انحرافی می آید

این جریان، در استانها از جمله در استان لرستان شوراهای راهبردی تشکیل داده و بنابر اخبار، 900 نفر را در سراسر کشور برای ورود به انتخابات مجلس آماده نموده و به آنها وعده پشتیبانی مالی کلان داده است.

– در لرستان نیز بوی جریان انحرافی می آید؛ طبق اخبار موثق ما، برخی کاندیداهای استان لرستان نیز با گروه های انحرافی و سران آنها ارتباط و ملاقات داشته اند.

– در کنار جریان انحرافی و جریان فتنه، نیروهای ارزشی و اصولگرا نیز فعالند. بنابراین لازم است با هوشیاری و تحقیق در مورد افراد و مشورت با آگاهان، نماینده را انتخاب نمایند که در مجلس آبروی منطقه ما و سرباز خوبی برای نظام، امام و رهبری و شهدا باشد و به وظایف خود نیز در مورد حوزه انتخابیه اش عمل نماید. لازم است از تعصب بیجای محلّی و حب و بغض های طایفه ای و شخصی دست برداشته و به تکلیف خود عمل نماییم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار