سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5715
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » فضای کنونی کشور شباهت زیادی با فضای دفاع مقدس دارد / چه کسانی در این فضا حماسه سوزند؟
Print This Post
حاج حسین یکتا در جلسه هم‌اندیشی رسانه‌های جبهه‌ فرهنگی:

مدیر بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء با اشاره به تلاش های دشمن در قالب جنگ نرم برای مواجهه با قدرت نرم نظام جمهوری اسلامی به بررسی شباهت‌های موقعیت کنونی فضای کنونی کشور با فضای هشت سال دفاع مقدس پرداخت و تصریح کرد، رمز موفقیت در این عرصه همچون جنگ تحمیلی، خود سازی و ولایت مداری است. حماسه سیاسی جز با اخلاص محقق نمی‌شود و کسانیکه جز برای خدا به میدان بیایند حماسه‌سوز خواهند بود.

به گزارش سلام دلفان، به نقل از  پایگاه 598، جلسه «هم‌اندیشی رسانه‌های خبری جبهه‌ فرهنگی انقلاب اسلامی» در محل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء (عج) با حضور مدیر این بنیاد و جمعی از اهالی رسانه برگزار شد.حاج حسین یکتا

بنا بر این گزارش در این جلسه که به همت کارگروه رسانه‌های دیجیتال بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء (عج) برگزار شد، بیش از40 رسانه موثر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی حضور داشتند که ضمن بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود بر ضرورت هم افزایی رسانه های انقلابی تاکید کردند.

همچنین در ابتدای این جلسه «حسین یکتا» مدیر بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء با اشاره به تلاش های دشمن در قالب جنگ نرم برای مواجهه با قدرت نرم نظام جمهوری اسلامی به بررسی شباهت‌های موقعیت کنونی فضای کنونی کشور با فضای هشت سال دفاع مقدس پرداخت و تصریح کرد، رمز موفقیت در این عرصه همچون جنگ تحمیلی، خود سازی و ولایت مداری است.

وی با تاکید بر شناخت عرصه و ضرورت اتخاذ نگاه عمیق به تحولات درونی کشور و تلاش های مستمر دشمن، به نامگذاری سال ۹۲ تحت عنوان «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» اشاره کرد و گفت: حماسه سیاسی جز با اخلاص محقق نمی‌شود و کسانیکه جز برای خدا به میدان بیایند حماسه‌سوز خواهند بود.

مدیر بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء با اشاره به این که ملت در سال حماسه سیاسی و اقتصادی از یک پیچ تاریخی دیگر با بینش و بصیرت عبور خواهد کرد ، افزود:در این برهه تنها کسانی یارای همراهی دارند که از حب دنیا انقطاع حاصل کرده باشند.

حاج حسین یکتا در بخش دیگری از سخنان خود فضای رسانه ای کشور را مورد اشاره قرار داد و بر ضرورت ایفای نقش موثر رسانه ها در تحقق شعار مهم سال ۹۲ تاکید کرد و گفت:نیاز امروز جبهه‌ی رسانه‌ای انقلاب ایجاد فضای همدلی و همکاری است تا در سایه آن بتوان هم افزایی قابل توجهی را در جبهه انقلاب اسلامی شاهد بود.

این جانباز دفاع مقدس خواستار بازسازی فضای رسانه‌ای انقلاب مشابه فضای اخوت جنگ تحمیلی شد و تصریح کرد که نیروهای ارزشی باید در شکل دهی به اجتماع اهل حق اهتمام داشته و این مساله مهم را به عنوان یک راهبرد مدنظر خود داشته باشند.

وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه آزمون بزرگ انتخابات، هم افزایی توان‌ها و تجمیع ظرفیت‌ها را برای ساختن حماسه امری لازم دانست و تصریح کرد ، بی شک در این آزمون بزرگ نیز خط ولایت و ولایتمداران پیروز قطعی این میدان خواهند بود.

گفتنی است در انتهای این جلسه مباحث مختلفی از سوی نمایندگان رسانه های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی مطرح شد که مهمترین آن ها شامل، آموزش فنی، تحلیلی و تخصصی نیروهای ارزشی، تشکیل اتاق فکر، مرکز رصد و برآورد، مرکز آینده پژوهی و سامانه هماهنگی و…بود که بنا شد برای عملیاتی ساختن این پیشنهادات جلسات دیگری برگزار و نسبت به عملیاتی ساختن آن ها اقدام موثر صورت گیرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار